| Thebest123 a întrebat:

Eu am sarutat o fata saptamana trecuta pe obraz si astazi ea a venit la mine inainte sa plecam acasa de la scoala si m-a sarutat pe obraz. Ce credeti ma place? si daca da ce ar trebui sa fac in continuare?

13 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Te place, invit-o la o plimbare, la un suc...

| neutrino a răspuns:

Sigur te place. Trebuie sa intorci si celalalt obraz.

| WildDream a răspuns:

Da te place. Scoate-o la un suc ceva, spune-i ca o placi si intreab-o daca vrea sa fiti impreuna.

| EddiWeed a răspuns:

Crezi ca esti singuru baiat pe care l-a pupat pe obraz?laughing

| Thebest123 explică (pentru EddiWeed):

Bine ma mai bine taci ca sunt mai bune celalalte raspunsuri de cat al tau! Asa ca tu poti sa taci!winking

| EddiWeed a răspuns (pentru Thebest123):

Si raspunde, crezi ca esti sigurul baiat pe care l-a pupat pe obraz? stii sa faci diferenta intre un sarut si un pupic?

| Thebest123 explică (pentru EddiWeed):

Da stiu sa fac diferentawinking... Si am zis ca poti sa taci! ok? happy

| EddiWeed a răspuns (pentru Thebest123):

Da cine esti tu sa imi spui mie ce sa fac?

| Thebest123 explică (pentru EddiWeed):

Nu conteaza cine sunt doar iti spun ca ar fi mai bine sa taci

| TURCUL0001 a răspuns:

Cu siguranta te place, ia-o in brate, sarut-o, si spune-i ca o placi!

| Floricik1992 a răspuns:

Te place..fi natural.vb cu ea si invit`o la un suc

| gigibasca2013 a răspuns:

Invit-o la tine acasa si dai la buci.

| anii18 a răspuns:

Cu siguranta te place.AR trebui sa-i dai mai multa atentie si sa vorbesti mai mult cu ea poate asa o sa va apropiati mai mult