| anonim_4396 a întrebat:

Eu ca baiat simt cateodata pentru anumite fete doar o atractie sexuala. Nu mi-as dori nimic de la ele gen relatie sau alte nebuneli. Doar sex.
Exista treaba asta si in cazul femeilor?

Răspuns Câştigător
| OrdanKarris a răspuns:

Sunt si printre femei. Si eu sunt exact ca tine. 90% caut exclusiv sex si 10% accept si relatie serioasa doar daca imi demonstreaza ca e pe unda mea, adica e la fel de nimfomana ca mine. Sunt intr-o astfel de relatie acum.Relatia noastra se bazeaza in principal pe sex.

Relatia este un beneficiu pentru fete/femei in general. Realtia nu prea are relevanta pentru noi ca barbati. Relatia o oferim ca sa ne crestem sansele sa se ajunga si la sex. Dar in ziua de azi nu-ti trebuie relatie ca sa ai sex. Dar daca ai relatie, iti cresti sansele pentru contact intim cu unele fete. Cu altele nu e nevoie.

Fetele controleaza cine primeste sex si cine nu. Barbatii au controlul asupra cine primeste relatie si cine nu. Relatia este singura parghie de control care o avem asupra femeilor. Majoritatea vor relatie pentru ca asta e beneficiul lor. Al nostru este frecarea carne pe carne. Exista femei care vor la fel ca noi, doar carne pe carne si atat, dar de obicei astfel de femei sunt trecute de o varsta si constientizeaza si ele ca nu prea mai merge daca nu desfac picioarele sau pur si simplu fiziologia lor se schimb fata de atunci cand aveau 18-22 ani si cand aveau nevoie de romantisme. Dupa o varsta multe femei capata placerea sexului crud, fara alte incomoditati, la fel ca un barbat, simplu si la obiect!

Relatia este ce oferi tu unei femei. Asa ca nu oferi nimanui beneficiul unei relatii daca nu obtii ceea ce te intereseaza. Nu datorezi niciunei femei nimic. Daca femeie vrea timpul tau, fa-o sa merite timpul tau. Daca nu e pregatita, daca te acuza ca doar la sex te gandesti, daca baga vrajeli cu imoralitatea sau cu spiritualitatea sau orice alta scuza ieftina de a nu face sex dar in acelasi timp sa pretinda ca are dreptul la timpul si resursele tale, nu oferi nici tu nimic, cu atat mai putin relatie. Sper ca am fost de ajutor happy

| RAY a răspuns (pentru OrdanKarris):

Toata viata ta vrei sa curvaresti?

| OrdanKarris a răspuns (pentru RAY):

Hai sa-ti zica nenea Ordan una buna:
Femeile asteapta curvarii sa fie familisti, iar familistii servitori. Si cu asta am zis tot.

17 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Este numai ca nu au curajul destainuirii.

| RAY a răspuns:

La pubertate e normal sa simti asta apoi cand te mai maturizezi vrei si altceva, cei dept in ziua fetele ofera doar vagin atat, cand le spui se supara, sa imi demonstreze contrariul nu vorbe goale

| Plato a răspuns (pentru RAY):

Man, ne facem Gang ca alea de pe Youtube? Mai gasim inca 3.

| RAY a răspuns (pentru Plato):

Ich habe keine stimme

| Plato a răspuns (pentru RAY):

Ms, musai sa mai deschid si un program de translate acum.

| Plato a răspuns (pentru RAY):

Update: Da ce, Selly are voce? laughing
Bagam efecte speciale mai multe si cantam mai putin. Cauta membri. laughing

| RAY a răspuns (pentru Plato):

Nu am nevoie de bani, popularitate, dupa ce mor o sa faca alti o religie iar eu o sa fiu mesia

| Plato a răspuns (pentru RAY):

Pff, ma faci apostol si o raspandesc eu. Martorii lui Ray.

| mihai69 a răspuns:

Există, dar la mai puține și cu o intensitate ceva mai redusă

| Plato a răspuns:

Din pacate, da, exista. Dar e un eufemism sa le mai numim "femei".

| GirlOnline81 a răspuns (pentru Plato):

Sa simti pentru anumiti barbati doar atractie sexuala nu te numesti nicicum. Denota doar ca ai un instinct sexual sanatos. Foarte sanatoswinking.

| Plato a răspuns (pentru GirlOnline81):

Daa, nemaipomenit.

| sunnyday6 a răspuns (pentru Plato):

Nu sunt de acord. De ce femeile care vor aceleasi lucruri ca barbatii sunt desconsiderate? Desi apreciez ca tii la moralitate, aici judeci lucrurile intr-o lumina ipocrita! Si femeile si barbatii au aceleasi drepturi si in fata copiilor lor, aceeasi imagine "sacra". Daca femeia vrea sex e nimicita si pusa la zid. Aiureli, cu totii suntem facuti sa avem astfel de pofte, terminati cu "coltul magarului", asa ne-a facut Dumnezeu!

| Plato a răspuns (pentru sunnyday6):

Ce sa fac daca intrebarea e despre femei?
Si despre barbati am aproape aceeasi parere. Recunosc ca parerea despre femeile ce fac asta contine cuvinte mai naspa, dar nici aia despre barbati nu e buna.

| IoanaPuppy31 a răspuns:

Cred ca toate femeile au avut experienta asta macar odata in viata dar exista femei care se controleaza si care nu, asta e diferenta.