| brokxy a întrebat:

Eu credeam ca baietilor le place cand iubita se imbraca mai sexy mai elegant...
Iubitul meu cand vede ca ma imbrac cu ceva si mi se vad umerii se crizeaza -_- e semn rau sau bun? Lol

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Mai elegant da, mai sexy nu.
Elegant pe strada, sexy acasa, in fata lui, in intimitate.

| mihai69 a răspuns:

E semn (că el nu e) bun.
rolling on the floor

| Emma30555 a răspuns:

Nu e semn bun. Daca e gelos in loc sa se mandreasca cu tine mai bine cauti pe altcineva

| VoidEternal a răspuns:

Unii prefera sa te îmbraci așa doar pentru ei. Mi se pare exagerat totuși doar pentru niste umeri goi sa faci mare caz.

| brokxy explică:

Cand iesim in oras face asa de obicei*

| Silwian a răspuns:

Lasă l! Fugi cat mai ai timp!

| Anonimalex6996 a răspuns:

Depinde. Gelozia nu este buna. În principal ar trebui sa fie de acord atâta timp cât ești cu el. Dacă ai pleca singura îmbrăcată PREA provocator, atunci ar putea sa se supere

| Bogdanel27 a răspuns:

Un bărbat adevărat se mândrește cu ce are, îi place să își vadă partenera fericită, elegantă și tot odată sexy femeia trebuie să știe cât de sexy trebuie să se îmbrace sau cât de permisiv e partenerul

| Stonehard a răspuns:

E posesiv si gelos dupa parerea mea. Vei avea probleme mai tarziu daca continua asa.

| CDeS a răspuns:

Băieților normali le plac și încă cum! Sigur nu are coarne cel de lângă tine?