| mcdor a întrebat:

Eu cu prietena mea am facut pentru prima data aseara si a curs destul de mult si azi a curs foarte putin, doar niste pete. e normal sau e motiv de ingrijorare?! HELP! dau funda

9 răspunsuri:
| oLeNNNao a răspuns:

Da e perfect normal, sa curga si a 2 oara happy. Nu e motiv de ingrijorare stai linistit :*.

| otypa a răspuns:

E normal

| Silviu591 a răspuns:

Da e motiv de ingrijorare. dar. ce a curs?

| mcdor explică (pentru Silviu591):

O secretie maronie o singura data, apoi una galbuie.

| LineGuide a răspuns:

Ma de asi intelege asi spune

| Ina93 a răspuns:

Se poate sa nu i se rupt himenul bine
mai incerca odata si dupa nu o sa mai curga...

| Lia09 a răspuns:

N-am inteles ce a curs.
Daca te referi la sange, probabil nu s-a rupt de tot himenul si astazi a mai sangerat putin.
Daca te referi la sperma, nu stiu cat e de normal avand in vedere momentele. Daca ai de exemplu doua contacte in aceeasi zi, nu va curge la fel de multa sperma a2a oara, fata de prima. Dar avand in vedere ca te referi la aseara si azi, nu stiu ce sa zic.

| mcdor explică:

Sange!

| mcdor explică:

Nu a fost sange.a fost secretie maronie, dar a curs o data, apoi n-a mai curs nimic, apoi o secretie mai galbuie.