| anonym1998 a întrebat:

Eu faceam parte dintr-un grup secret pe Facebook, dar nu stiu din ce motiv nu mai fac parte din el-cred ca am fost stearsa de unul din administratori sau membru daca poate...si vreau sa intru iar dar efectiv nu pot.Grupul are mai multi administratori si am vorbit cu unul dintre ei pe care-l cunosc sa ma readauge si nu reuseste! Vreau sa intru iar in grup, e foarte important! De ce nu pot fi adaugata? De vreme ce e grup secret nu pot fi adaugata decat de administratori? Va rog ajutati-ma, nu inteleg de ce nu ma poate adauga nimeni!

1 răspuns:
| NAT0 a răspuns:

Probabil ai primit ban și de asta nu mai poate să te bage nimeni înapoi.