| Mosotti a întrebat:

Eu nu inteleg cum de homo fac sex, cum de le place sa bage penisul in rahat, nu le pute mai ales cand scoate penisul de acolo?! Mi se pare destul de neigienic.

Nu am nimic cu ei ca sunt homo, insa aceasta chestie mi se pare aiurea strict din motive de igiena.

Ca fac cu mana, ca fac oral (ca se spala pe penis ambii), ca se freaca cu penisul de corpul celuilalt, e f okey, dar ailalta nu o inteleg.

Voi ce parere aveti? Ori cat te-ai spala, inauntru e rahat.

44 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca citesti regulile de igiena care se impun la sexul anal, vei vedea ca clisma face parte din ritualul de pregatire a anusului pentru sex.
In plus, esti sfatuit sa folosesti prezervativ, ca-i mai igienic si nici nu iei boli cu transmitere sexuala.

| Mosotti explică (pentru Violleta2022):

Oricat ai face, tot... urme de rahat raman, si nu stiu daca toti homo fac clisma de fiecare data cand fac, poate pe zi pot face si de 3 ori, ce face? Face de trei ori pe zi clisma? Nu cred ca toti fac asa.

Si tot asa nu stiu daca folosesc prezervativ daca ei au o relatie de mai de mult timp si nu se duce fiecare la altii.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Mda, dar înainte de asta, te-ai putea întreba cum un instinct vital al reproducerii nu funcționează în cazul lor.

| Mosotti explică (pentru sadrian46):

Las-o dracu de reproducere, nu asta era subiectul aici. Nu functioneaza ca ei sunt altfel, nu e nici o problema, simt altfel decat ceilalti, sunt normali in felul lor.

| sadrian46 a răspuns (pentru Mosotti):

Sunt normali in felul lor. De acord. Dar să nu îmi bage normalul lor pe gât, în demonstrații de stradă cu cucurbeu.

| Mosotti explică (pentru sadrian46):

Asta cu bagatul normalului pe gat, ai dreptate. Insa ei nu vor sa ne bage normalu pe gat ca nici nu ar avea cum, ca cine e hetero, asa ramane, ca genetic e asa.

Ei vor drepturi egale cu noi, de aia manifesteaza, ca eu i-am intrebat in Germania de ce manifesteaza, au zis ca vor si ei dreptul la casatoarea, la infiat copil, ca in rest sunt accepati, nu mai au nevoie sa ceara.

La casatoreala acum au drept egal, din iunie 2017 se pot casatori si les si homo.

| Meme10Meme a răspuns (pentru Mosotti):

De ce fac acele gay praiduri? Ei zic ca vor sa schimbe mentalitatea homofobilor dar atrag mai multa ura. Mai ales din partea mea, ca tot e Pride Month

| Drimmero a răspuns:

Isi fac clisme, spalaturi, vezi-ti de treaba ca nu sunt ultimii jegosi, ma refer in special la homosexualii care se respecta si sunt dinozauri in asta.

| Mosotti explică (pentru Drimmero):

Da, aia care se respecta fac cum zici tu, insa nu toti, multi nu fac asa. Ca si la femeie, se pot intalni la ocazie si face sex anal si nu face clisma, nici n-au cu ce, pai stiu din vazute cum ar veni.

Ma duceam cu o ruda de a mea la amanta lui, eu stateam dincolo la calculator cu fata amantei la calculator, si aia faceau si anal fara probleme, ea se spalase doar f bine si atat, inauntru era ce era.
Dupa aia sel se ducea la baie si se spala bine.

| Mosotti explică (pentru GabiDumitrescu):

Am citit, dar totusi...

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Mosotti):

Dar totusi. Nici eu nu concep cum unii pot sa asculte mizeriile alea sinistre din YouTube trending fara sa le vina sa borasca. Asta e. Sexul anal e prezent si in Kama Sutra, printre multe alte lucrari de arta/literatura antice.

| Mosotti explică (pentru GabiDumitrescu):

Nu e problema cu sexul anal, e f okey, doar sa nu bag penisul in rahat, sau cand in scot sa puta de sa te zapaceasca.
Daca se spala f ok si fac clisma, e bine, dar nu toti fac asa, nici barbatu cu femeia nu prea face asa, rar au ele aparat de clisma acasa.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Mosotti):

Daca faci anal si nu sunt amindoi cu capul gen de obicei el sa vina cu un anal-surpriza, te pregatesti din timp - dieta corespunzatoare, clisme. Iar "aparatul de clisma" nu e un capat de tara, costa binisor sub 100 RON. Iar legat de bagatul in cacao, cam peste unde vezi tratat subiectul serios tot se recomanda cu prezervativ. Ca sa stii sigur o treaba.winking https://samdistribution.ro/39-irigator-aparat-clisma

| Mosotti explică (pentru GabiDumitrescu):

Da, ai dreptate, de ex eu am o problema chiar azi, am luat ieri un medicament dat de medic si azi nu am mai putut defeca deloc, imi vine si nu pot, muschii respectivi (nu stiu care) s-au relaxat si nu mai merge motilitatea.

Nu am aparat de clisma, dar ma intreb cum merge. Iese fara legatura cu muschii aia si motilitatea? Sau tot nu iese?! Adica e ca sonda la urinare? Cand iese urina fara leg cu muschii.
Mie mi-ar trebui azi aparatul ala din link, dar nu am cum sa-l am.

Ca de la acest medicament am avut probleme si cu urinarea de am chemat salvarea Puls sa ma sondeze.
Nu puteam urina, pur si simplu.
Si sondarea a scos urina independent de muschii care se ocupau cu asta.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Mosotti):

Din fericire inca nu am avut astfel de probleme. Ce medicament te-a constipat in halul asta?

| Mosotti explică (pentru GabiDumitrescu):

Tramadol, mi l-a dat pentru depresie, asta relaxeaza muschii aia si esti terminat.
Dar am reusit abia la ora 0, 05 sa defechez, s-a rezolvat. Mi-am mai revenit din efectul tramadolului.

Dracu mai ia trama din momentul asta, sa fie clar. Dar am mai luat si o luna la rand si nu am avut problema asta, deci apare aleator.

Nu e constipatie, asta e altceva. Constipatia nu inseamna ca motilitatea data de muschii respectivi este blocata, adica muschii aia merg, doar ca nu iese ce trebuie sa iasa.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Mosotti):

Mdah, antidepresantele sunt o ciuma. Dar e mai simplu sa recomanzi asa ceva decat sport, alimentatie cu grija, mediatie transcedentala, sex. big grin

| Mosotti explică (pentru GabiDumitrescu):

E normal sa-ti dea medicatie, in depresiile si anxietatile mai serioase nu merge fara trat, cu ce zici tu nu se face decat sa se piarda timp si sa se agraveze treaba.
Aaa, ca paralel cu tratament e bine sa faci sport, alimentatie si ce zici tu, e foarte bine, dar nu fara trat.

Ca fara trat te trezesti ca nu mai poti face nimic din ce zici tu, si din lipsa de energie dar si de motivatie, vointa, sexul pica si nu mai merge nici ala, si ai pus-o adica cand s-a agravat destul, trebuie mai mult tratament adica pe o perioada mai lunga.

Si asta poate face diferenta intre a lua trat un timp si a fi bine apoi fara, sau a lua toata viata!
Adica daca se agraveaza si nu o trat la timp.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Mosotti):

Multi aleg calea scurta cu medicatia la probleme care au solutia de multe ori in schimbarea regimului de viata si mai ales a alimentatiei. Stii ca si depresia e legata de anumite categorii de alimente, nu? https://psychcentral.com/depression/foods-that-cause-depression

| Mosotti explică (pentru GabiDumitrescu):

O fi, dar e f periculos, ca daca te joci asa si nu e potrivit, ajungi f rau.
Lasa ma ca multi mananca ce vor si au 100 kile si n-au nimic.

Nu e chiar asa, multi dupa trat s-au facut bine de depresie, n-au mai luat si au ramas bine si 12 ani de zile pana acum de ex.

E cum ti-e gena, ca si cu diabetu, eu care am mama cu diabet deja incep sa il fac si eu, si am 69 kile la 1, 7 m.
Vecinu care are 130 kile la aceiasi inaltime si e si mai mare ca mine cu 14 ani, are glicemia super, nu are colesterol si nimic.

Baga in el la sucuri cu zahar ca dracii.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Mosotti):

"Vecinu care are 130 kile la aceiasi inaltime si e si mai mare ca mine cu 14 ani, are glicemia super, nu are colesterol si nimic.

Baga in el la sucuri cu zahar ca dracii." E bine pana ce brusc nu mai e...

| Mosotti explică (pentru GabiDumitrescu):

Ba e, stai linistit, are 57 ani, dar si daca nu mai e ce? Omu isi traieste momentul, chiar si eu i-am zis ca daca se imbolnaveste!
Si bine face.

Ca nimeni nu imparateste lumea, ce mai conteaza ca mori la 60 ani sau 85.
Nu "nu manca aia, nu manca cutare, nu bea aia".

Eu am grija doar sa nu ma ingras, ca m-ar deranja fizic, altfel n-am treaba, eu breau Fanta de portocale zero si alea nu ingrasa, ca am testat, mi se rupe ce au in ele.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Mosotti):

Ei, traieste pe naiba...

| Mosotti explică (pentru GabiDumitrescu):

Traieste, se duce la munca, vine acasa, bea, mananca, se uita la TV, asculta muzica, se plimba, etc, adica ca tot omul.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Mosotti):

La 130 de kile, probabil daca fuge 30 de metri dupa tramvai ia direct infarct...

| Mosotti explică (pentru GabiDumitrescu):

Dar nu fuge, nu fuge deloc dupa nimic, omu isi vede de treaba lui cum se simte in ordine.
Evident ca nu e bine, are probleme cu genunchii, asta e adevarat, de la greutate.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Mosotti):

Aha! Iti dai seama ca genunchii sunt doar partea evidenta a problemei...

| Mosotti explică (pentru GabiDumitrescu):

Pai asta are, restul nu, n-are colesterol sus, trigliceride, glicemie, si altele, bine, e desul de grav si asta cu genunchii, asta clar.

| LoveSleep a răspuns:

Nu știu ce rost avea sa zici de gay, când puteai doar sa te rezumi la sex anal.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru LoveSleep):

Si daca a zis de gay ce? Sa mor eu, ce tot atita sunt toti niste panselute nenorocite? Da breh, gay, poponari, homalai, poponauti, pidosnici, pederasti, care e problema? E vreo jignire? In momentul in care faci orice care deviaza de la "normal" - esti vegan, metalist, asculti jazz, te duci la teatru, alergi cate 10 km pe zi, nu bei alcool, esti ateu/budist/altceva care nu e universal acceptat - iti asumi riscul de a fi marginalizat si eventual luat peste picior. Political corectnessul face din toate categoriile astea care in principiu sunt niste grupe de oameni puternici psihic, o adunatura de fatalai care isi pling de mila.

| Mosotti explică (pentru LoveSleep):

M-am referit la gay ca sunt mai centrati pe asta, asa mi-a venit in minte in momentul ala, adica ei il folosesc des si cam obligatoriu. La femeie si barbat nu asa des intalnesti sex anal.

| Mosotti explică (pentru GabiDumitrescu):

Nu, conteaza, omu a zis ca puteam da ex femeie si barbat ca asta e mai comun si mai intalnit.

Eu am zis si mereu am fost pro homo, les si lgbt, nu am absolut nimic cu ei, sunt normali in felul lor si aia e.

| LoveSleep a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

I-am zis doar ca nu avea sens sa zică de gay când se putea referi la sex anal.

| alina2k18 a răspuns:

Clisma si scoti totwinking
Sa stii ca sunt f curati si ingrijiti majoritatea dintre ei, am cunoscut mai multi prin tineretile mele cand mai ieseam si eu noaptea laughing sunt unii de nu ii dai pe 100femei in ce priveste ingrijirea, epilatul, pensat, mani si pediwinking
Vad femei pe strada cu par din ala imputit nespalat plin de grasime, pai jos au ciulama cu mamaliga laughing bulanii tin mult la igiena.

| Mosotti explică (pentru alina2k18):

Daca zici tu asa o fi, nu te contrazic.

| DonEduardo a răspuns:

Ai dreptate, in tot ce ai zis, insa sa stii ca nu numai cei homo o fac.

| Mosotti explică (pentru DonEduardo):

Da, o fac si barbatii la femei, nu doar homo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Încearcă și ai să vezi.
Să ne spui cum a fost.

| Mosotti explică (pentru anonim_4396):

Eu am incercat din ala stimulator de prostata, dar am aruncat doua pe geam de nervi ca n-au functionat, l-am luat de la sex shop, si era dedicat pentru asta, l-am uns cu lubrifiant si l-am bagat in anus, a intrat repede, dar nu a atins prostata si nu m-am excitat deloc.

Dar asta nu are treaba cu homosexualitatea, alea-s pentru orice barbat, punctu G la barbat este prostata, si unele prostituate ofera barbatilor acest serviciu, adica n-are treaba ca te atrag barbatii sau nu.
Eu am regretat ca n-am fost homo, ca mereu m-am inteles mai bine cu barbatii ca pasiuni si discutii, sau bisexual sa fi fost.
Dar si daca eram, nu bagam eu penisul in dosul aluia.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mosotti):

Nu e obligatoriu să te înțelegi cu iubita sau cu nevasta la pasiuni și discuții.
Cu bărbații vorbești ceva, cu femeile altceva.

| Mosotti explică (pentru anonim_4396):

Da, dar aici se rupe de multe ori si din cauza asta apar discutii in multe cupluri, ca el se duce la gicu sa joace table cu el, sa se uite la fotbal, ea sta cu o prietena sa vb de ale femeilor.
Deci pana la urma...tot la ce zic eu se ajunge, si apoi "aaa draga ma lasi singura?" sau "Ma lasi singur?".

In loc sa fac astea cu partenera mea.

| Glenky a răspuns:

Pai si barbatii au punctul G in dos. Si femeile fac sex anal. Rahatul nu ti sta in cur sau pe cur. Doar daca nu te speli. Cum am zis intr o postare anterioara, voi astia care va credeti normali nici nu va spalati la cur ca sa stiti sa luati chilotii cu pata maro la spate.

| Mosotti explică (pentru Glenky):

Eu nu am nimic cu homo sau les, eu ii consider si pe ei normali in felul lor, si asta am zis-o peste tot.

Da, daca se spala bine si fac clisma, e okey.
Dar unde sta rahatul? Doar nu o sta in picioare, sta in intestinul gros. Deci trebuie clisma neaparat ca nici inauntru sa nu fie rahat cand o bagi.

Adevarat, punctul G la barbati e acolo adica prostata, daca o atingi te exciti teribil. Exista ca un penis la sex shop tocmai pentru asta si pentru cei care nu-s homo, am incecat si eu dar nu a functionat, n-am simtit nimic.

Exista si dame de consumatie care ofera acest serviciu.