| RAY a întrebat:

Eu nu inteleg cum unii baieti pot avea relații de prietenie cu sexul opus si nu simt atractie fizica, baieti chiar nu va atrag sexual acele fete? Sau emotional?

17 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Depinde cum arata tipa, cum si in ce mod te atrage si daca are acel ceva care sa te faca sa te indragostesti, daca nu te atrage de nicio culoare,, poti s-o pastrezi acolo in zona prieteniei.

| Drimmero a răspuns (pentru Drimmero):

La multi ani pentru ziua ta,, am fost ocupat si am uitat total ca a fost ziua ta, sa ne traiesti inca 100 de ani!

| RAY explică (pentru Drimmero):

Faza e ca asta apare in timp si e involuntar

| Hammurabi a răspuns:

Dacă ai o viață sexuală regulată și îndestulătoare, atracția fizică față de alte persoane e la un nivel minim, total neglijabil.
În traducere : Dacă abia ai mâncat și ești sătul, full, nu-i mai vezi pe toți din jurul tău, pui la rotisor, ca atunci când ești flămând și rupt de foame. laughing))))

| RAY explică (pentru Hammurabi):

Ce te mai lauzi si tu

| Hammurabi a răspuns (pentru RAY):

Chiar ești rupt de foame dacă eu îți explic și tu zici că mă laud. laughing))))

| RAY explică (pentru Hammurabi):

Gigolo greciei, un fel de Hercule curvar

| Hammurabi a răspuns (pentru RAY):

Mersi de complimente, dau o bere dacă vi pe-aici.
laughing

| RAY explică (pentru Hammurabi):

Sa inteleg ca daca stai cu o fata numai simti atractie fata de altele?

| Hammurabi a răspuns (pentru RAY):

Cam așa ceva.
Dacă ești cu cineva, înseamnă că o iubești, altfel n-ai sta cu ea.
Cum să te uiți după altele?
Ar însemna că ești un ratat care stă cu o femeie doar din disperare sau din frica de singurătate.
Dacă o păstrezi în zona prieteniei cum zice Drimmero, nu înseamnă că ești cu ea.

| RAY explică (pentru Hammurabi):

Eu poate sunt mai diferit ca tine

| SG1995 a răspuns:

Depinde fată Ray, sunt tipe de care pur și simplu fizic/sexual nu sunt atras, dar comunicăm ok, și de alte sunt atras dar nimic în comun.

| ywar a răspuns:

E ca Sculy cu Mulder.

| WaterDrop a răspuns:

Nici eu sad, asa ca imi imbrac toti prietenii in fete sa nu creada lumea ca ma atrage sexul opus.

| RAY explică (pentru WaterDrop):

Tu ce sex ai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer ca e imposibil asa ceva. Eu de fiecare data cand m-am imprietenit cu o fata m-am si indragostit. Sa dau un ex., m-am indragostit de o tipa care era si intr-o relatie si eu puneam la suflet ca prostul. E foarte greu sa pastrezi prietenie cu o pers. de sex opus. O spun din propria experienta ca mi s-au aprins calcaiele fara sa imi dau seama.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Si eu mereu patesc la fel, dar uni spun ca cica esti obsedat sexual daca nu poti avea o prietenie cu o fata