| RAY a întrebat:

Eu nu inteleg o fata sincer non stop imi datea mesaje era disperata dupa mine ca azi sa aflu ca cica era intr-o relatie,de ce sunt fetele atat de ipocrite,pervse, mincinoase, false? de ce dumnezeu imi datea mesaje daca era intr-o relatie?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Femeile sunt ca hienele, cand simt miros de sange, ataca.
Sangerai?

13 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Salut.
Sunt multe fete care sunt intr-o relatie, sa-i zicem clasica.
Dar dupa o vreme nu mai sunt acei fluturasi in stomac si nici chimia care a fost la inceput.
Uneori sunt intr-o relatie si simt atractie pentru altul si nu stiu cum sa-si joace cartile mai bine.
Poate respectivu nu a reusit sa-i intre la inima, cu toate ca are o relatie cu el.
Poate in tine a vazut ce nu a vazut in el...
In loc sa-ti intri in rol si sa-ti faci numarul frumos, stai si te plangi.
Paseste cu incredere, doar nu te insori cu ea happy

| RAY explică (pentru ROB3RT89):

Eu n-am nevoie de astfel de persoane in viata mea
1, eu credeam ca e sincera, serioasa dar m-a dezamagit asta e

| Sofer a răspuns:

Nu o sa le intelegi niciodata laughing

| mentholinks a răspuns:

Poate ca sa-si bata joc de tine, nu stiu. I-ai gresit cu ceva?

| RAY explică (pentru mentholinks):

Sincer habar nu am, credeam ca e o fata ok

| PersonajFictiv a răspuns:

Daca era in o relatie si iti dadea tine mesaje, bine ca ai scapat, dupa un timp de stat cu tine pateai la fel ca ala.

| RAY explică (pentru PersonajFictiv):

Nu am nici o relatie cu ea man ca eu nu cred in povesti de astea, dar na sti cum e cand credeai ceva ca apoi sa vezi ca tea dezamagit persoana aia, toate astea imi intaresc convingerile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa te perpelească big grin

| RAY explică (pentru anonim_4396):

O traducere bitte

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Nu eram la ciclu in perioada aia, pai de ce fac asta?

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Esti fata si spui asta, apreciez sinceritatea ta

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Femeile sunt ca hienele, cand simt miros de sange, ataca.
Sangerai?

| Mada606 a răspuns:

Pe ea ai întrebat-o? poate vroia ceva de la tine dar s-a răzgândit între timp și te-a lăsat baltă...cred că dacă faci o analiză a ceea ce ați discutat, ești capabil să găsești de unul singur cel mai ok răspuns

| RAY explică (pentru Mada606):

Da am intrebat-o logic si cica credea ceva in fine stiu ce vrea