| Anonima22042020 a întrebat:

Eu și băiatul de care îmi place și cu care am încercat sa fiu împreuna am decis sa rămânem foarte buni prieteni. Practic nimic nu s-a schimbat intre noi... vorbim deschis orice și oricând. Faza e că i-am propus sa iesim sa mâncam după ce iesim fiecare din noi de la munca și el radea și zicea ca suna a date laughing) Credeți că am părut cumva penibilă dacă l-am întrebat asta? Adică suntem prieteni, amici și nu mi se pare ceva ieșit din comun. Pur și simplu vreau sa am o ocazie sa ies din casa laughing și nu știu el cum a interpretat asta. Deși i-am zis ca nu e un date. Ce credeți voi, băieților, in general dacă o fată vă invita in oraș? Adică mie una mi se pare un lucru absolut normal doar ca reacția lui e oarecum ciudata laughing adică el a zis ca nu vrea sa începem o relație și sa rămânem prieteni și aduce vorba de date când nici nu avea legătura

4 răspunsuri:
| Apokales a răspuns:

Devine o regula ca nu exista prieteni buni intre un barbat si o femeie, intotdeauna se va vrea mai mult, iar daca unul vrea doar "buni prieteni" ve-ti fi buni prieteni, dar asta doar pentru ca unul dintre voi vrea mai mult. Deci da, cred ca vrea mai mult sau tu vrei mai mult doar ca nu afirmi asta.

| AnastasiaK a răspuns:

Nu contează cum văd alți băieți asta, ci cum vede el asta happy Dacă el nu concepe că puteți ieși împreună fără să fie un "date", aia e, ieși și tu cu altcineva.

| alexalx1234 a răspuns:

O fată care să invite un băiat în oraș? Sunt atât de rare astfel de fete încât am început să cred că nu există. Și în legătură cu întrebarea, nu e nimic ciudat la asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E posibil ca inconștient sa fie un date și pentru tine sau să fie cum spui și chiar sa nu aibă legătură

Îți dai seama că depinde mult de ce e intre tine și respectiva ca băiat și de moment, stare care poate fluctua