| PietroiulVirgin a întrebat:

Eu și iubita mea dorim să rămânem virgini pe viața, este posibil?

16 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De ce mai stati impreuna? O relatie fara sex este ca o nunta fara muzica.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu ne intrebati pe noi daca este posibil, ca este decizia voastra si voi trebuie sa stiti mai bine, ce vreti si ce puteti.

| corbulalbrosu a răspuns:

Daca dorinta voastra de a NU intretine niciodata acte sexuale pe toata durata vietii este ferma, foarte hotarata si este acceptata de amandoi, in acel caz ''maretul ideal'' devine perfect posibil de a fi indeplinit. Bafta. happy

| doctorandus a răspuns:

Posibil, poate. Nu stii niciodata daca o violeaza unul.

| Emilian65 a răspuns:

Daca va doriti asta este posibil, numai daca nu o penetrezi cu penisul in vagin.

| Celcestietot a răspuns:

Orice este posibil.

| Andreeush a răspuns:

E posibil atâta timp cât nu vă începeți viața sexuală.

| Sofer a răspuns:

E posibil dacă nu faceți sex deloc.

| Donsavas a răspuns:

Se numeste asexualitate. Poti sa iubesti pe cineva si fara sa faceti sex. Pana la urma, faci cum simți.

| alina2k18 a răspuns:

Sigur ca puteti daca nu intretineti nici un raport intim.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sexual da, în adevăratul sens al cuvântului, nu.
Vedeți să dormiți in paturi separate. Nu vă puteți numi virgini dacă v-ați săturat sau a-ți împărțit același aer mult timp.

Răspuns utilizator avertizat
| Mogiojojo a răspuns:

Da, este foarte posibil pana intr-o seara cand o sa fiti amandoi in dormitor la tv si dintr-o gluma ii pui mana pe picior si ea iti pune mana pe piept si dupa aia iti dai tricoul jos si dupa si-l da si ea si deja sunteti pe jumate dezbracati si de-acolo nu mai e decat un pas pana sa o calaresti si o sa uiti si de protectie si de tot. Dar e interesant cum ziceti voi ca atunci cand o sa o faceti o sa ai impresia ca incalci un pact, o regula si asa totul o sa para mai excitant.

| Spartacus12345 a răspuns:

Este aproape imposibil de crezut ca nu o sa întrețineți niciodată relații sexuale. În caz ca nu știai, pierderea virginității are loc în urma penetrării penisului în vagin

| 09Ioana09 a răspuns:

Daca vreti, puteți. Dar de ai vrea asa ceva?

| Nemessys a răspuns (pentru 09Ioana09):

Ca sa moara puri