| alecsvndru a întrebat:

Eu si iubita mea implinim in curand 2 ani de relatie. Ceva idei unde am putea merge sau ce cadou ii pot face? Ea e foarte draguta si spune ca nu vrea sa ii cumpar nimic, dar va dati seama ca nu pot accepta sa "pic" in "capcana" asta

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

O cina romantic in 2 intr-un local mai select. Poate reprezenta ''cadoul perfect'' pentru amandoi. Multa fericire si multa sanatate!

| Freya1 a răspuns:

Cumparai un lantisor sau o pereche de cercei cu un buchet de flori.
Poti sa iei ceva in regim hotelier unde sa ii pregatesti o seara romantica cu baie cu spume, petale de trandafiri...Idei sunt

Răspuns utilizator avertizat
| anonim2533 a răspuns:

Iti spun eu ce ar vrea, orice fata cred ca si ar dori!
Cauta pe yt, si fa un album in care sa pui pe langa poze, si mesaje dragute. Si chestii din hartie, inimioare, sunt de toate pe Youtube happy
Si du te in locul in care v ati cunoscut sau in locul in care ati iesit prima oara si cand il dai, spune i ceva super dragut. Deci nu doar ca ai topi o, dar ai facea o sa te iubeasca enooorm. Daca incerci asta, sa mi spui cum a fost, sunt chiar curioasa.
Iubitul meu nu face asa, doar imi cumpara chestii, un lantisor, bratara(argint ca doar asta port), ursulet etc...si mi as dori sa faca ceva de genul asta, cu manutele lui