| username010000000 a întrebat:

Eu și mama n am avut niciodată o discuție despre sex. Deci nu știu nimic. Va rog sa nu râdeți și sa mi explicați mai jos ce ar trebui sa știu.

Funda XD

Răspuns Câştigător
| Alexu9696 a răspuns:

Sexul este un lucru care il faci din iubire sau din nevoia carnala ( da pana si cele mai cuminti fete simt nevoia la un moment... e ca fomea )

Ca fata nu trebuie sa stii momentan nimic. Baiatul te invata pozitile... ce si cum in momentul respectiv.

Daca vrei sa inveti totusi cate ceva poti vedea un film porno.

A si nu conteaza asa mult varsta la care faci asta... trebuie sa te simti pregatita... gen eu ca baiat am 25 de ani si pe la 17 am fost okay cu asta dar acum toata lumea experimenteaza cand vor laughing

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cel mai important este ca partenerul sa se protejeze mereu sa nu ramai gravida, te poti masturba asa isi descoperi singura placerea

| Necunoscut112 a răspuns:

Vad ca net totusi ai. Generatiile trecute, care nu aveau nici net, crezi ca vorbeau cu parintii despre sex? Problema voastra e ca vreti totul mura in gura, nu vreti sa va informati din 10-20 de surse, sa puneti informatiile cap la cap, sa trageti concluzii.

| OMFGConrad a răspuns:

Tu ai dublă personalitate?
Prin răspunsuri pari o fată experimentată și acum spui că nu știi nimic?
Hotărăște-te.

| Alexu9696 a răspuns (pentru OMFGConrad):

Poate cauta un baiat ce stie la fel de multe? laughing)

| Daria0123456789 a răspuns:

Raspunsuri de genul "Depinde. Fetele au fel de fel de dimineți. Când te trezești obosita, cu parul în toate direcțiile și poate putina saliva pe perna nu prea ai chef de sex. Dar când te trezești ca noua, odihnita, fresh și cu Iubitul lângă tine ...Ai chef...mai ales dacă e o zi ploioasa și n ai ce face afară Îți vine să ți o tragi toată ziua", "Prezervative trebuie mereu. Nu contează ca i prima, ultima. Fiind prima oară pentru ea, ar fi frumos sa nu te desparți de ea chiar așa brusc și sa o faci teatral, ca nu te lasa mata, inventezi na Cât despre cum of faci ff simplu. Mergi undeva romantic Spune-i ca cai iubești, cacaturi etc fa o sa te creadă. Îți sugerez sa os faci într un loc special ca na e prima data (toaleta, mașina, parc etc) începi sa o saruti, fa fac sa te vrea. Și înainte sa i dai ceva jos cere i permisiunea ca s ar putea Putea sa se sperie. Vezi ca virginele se uda ușor, gem mult, va fi apocaliptic. Eu îți sugerez sa mai stai cu cu ea ca va fi ok și pus ca te diploma antrenezi ca satana zic așa pentru tipe misto din liga 1. Bafta! A si vezi ca o sa fie cam stângaci cam ca s-a taină ai primul sărut." nu ma fac sa cred ca habar n-ai.