| Alexutzu21 a întrebat:

Eu si o fata vrem sa facem sex impreuna si nu stim unde la mine acasa nu putem iar la ea nici atat. N-am gandit la o camera de hotel
Dar nu stim daca ne vor intreba cei de jos cand vrem sa inchiriem o camera pentru ce o vrem bla bla bla... e o idee buna casa mergem la o camera de hotel daca e ma puteti contacta pe siteul meu www.scorpions.acdc.ro va astept funda mersi anticipat

Răspuns Câştigător
| AlleXx5785 a răspuns:

Buna, pai uite o mica idee poti cere apartamentul unui prieten bun, macar pentru cateva ore. Daca e vara puteti merge si voi undeva intr-o zona cu un rau frumos undeva mai retras cu masina...si pe o patura acolo faceti dragoste. Sunt doar 2 idei, dar nu iti stiu situatia. Bafta!

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca sunteti minori nu va lasa sa inchiriati camera de hotel. Poti sa o faci in scara blocului sau sus pe bloc daca ai cheie sa deschizi usa de la acoperis.

| Anet a răspuns:

Nu cred ca o sa te intrebe pentru ce vrei sa inchiriezi camerafiindca pana la urma ii platesti pentru anumite servicii asa ca e in interesul lor. Daca nu va lasa sa inchiriati camera la hotel din cauza faptului ca sunteti minori puteti opta pentru cabina de proba dintr-un mall, sau in cabina de dus la un strand ceva sau cum zicea @alex111kira puteti sa faceti chestia asta in natura, intr-un loc mai retras unde nu va vede nimeni tongue

| Diana1d a răspuns:

Zici ca vreti sa faceti sex impreuna?
Da de ce nu faceti separat ca e mai misto?

| WhatMeanLove a răspuns:

Cam pe la 5:00 plimbativa intr-o padure ca acolo nimeni nu va vede cand o faceti iti zic eu.Dar sa nu faci nici o miscare pana la 6:00!

| Ileana_6025 a răspuns:

Pai fa-o pe o banca intr-un parc laughing

| Andy_2640 a răspuns:

In mod normal, nu ar trebui sa te intrebe de ce inchiriezi camera.adica e ca si cum te-ai duce la magazin sa cumperi paine si te intreaba:"da dc cumperi paine" nu cred ca o sa fie nicio problema la hotel,mult mai bine ca acasa, unde puteti fi deranjati, etc Succes!

| UnkownMe a răspuns:

Mai intai invata sa scrii laughing)