| anonim11_5290 a întrebat:

Eu si prietenul meu vrem sa facem dragoste, eu sunt virgina si imi este putin cam frica. Nu imi e frica de durere cat imi e frica ca se poate rupe prezervativul. Noi ne dorim mult sa o facem doar ca eu am aceasta teama. Ce pot face sa scap de frica asta?

5 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Ce varsta aveti amandoi si cat de mare este responsabilitatea pe care v-ati putea-o asuma amandoi?

| mona a răspuns:

Daca intampla sa se rupa prezervativul mai este o solutie...pastila de a doua zi

| myruna2012 a răspuns:

Pai, prezervativul nu se rupe usor, decat daca tragi de el sau il rupi cu cutitul rolling on the floor
Sa nu iti fie frica, orice se poate rezolva.
Fa-o!
Sfaturi :
Id mess : pribekmiruna

| AnnonnyMa a răspuns:

Daca esti minora si faci sex nu inseamna ca esti curva, cum spun altii.dar nu e chiar bine sa-ti incepi viata sexuala prea devreme.n'ai treaba cu prezervativul ca nu se rupe asa usor.winking. Acum e treaba ta ce faci.

| anonim11_5290 explică:

Da sunt minora si nu nu sunt curva happy am 16 ani si vreau sa o fac cu prietenul meu nu cu tot orasul.