| Anonima975 a întrebat:

Eu sunt a 10-a, sunt fata iar el e a 12-a.As vrea sa ii dau eu mesaj prima, doar ca îmi e frica ca ma va respinge sau ca le va arata colegilor lui și vor râde de mine, dar dacă nu riști nu câștigi. Ce sa fac? Ce părere au băieții când o fată da mesaj prima?

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Ce sa arate colegilor? o simpla cerere de a discuta cu el? Un mesaj care este formulat in cateva cuvinte simple, in niciun caz nu ar putea sa reprezinte un motiv de distractie pe seama ta. Curaj! Si bafta!

| PegassiDoctorulThau a răspuns:

Hey! Sincer este destul de bine când o fata face primul pas. Băieții nu sunt cititori în stele sa știe cine ii place și cine nu. Ieși din umbra și da un mesaj. Și eu aveam mai demult probleme ca o sa arate mesajele mai departe prietenelor însă am trecut peste asta deoarece nu e nimic rușinos, dimpotriva. E un mijloc de a demonstra ca ești atras de fete, ceva normal. Pana la urma suntem oameni. Mult succes!