| pynnk a întrebat:

Eu sunt capricorn, iar iubitul meu este in zodia fecioara.este foarte gelos la fel ca mine suntem de aproape 5 luni impreuna.credeti ca ne potrivim? sunt compatibile aceste zodii?

8 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Pot fi compatibile orice zodii! Nu de astre "depinde" ci de voi, ce si cum simtiti, rectionati, va placeti, va tolerati, aveti chestii si vise in comun, va simtit bine sau nu impreuna, etc! Dece cautati rezolvari in afara voastra, cand ele sunt in voi si intre voi?!

| Libelle a răspuns:

Dupa 5 luni tu intrebi pe un site daca sunteti compatibili raised eyebrows?

| lolly a răspuns:

Nu conteaza zodia! O relatie nu depinde de asa ceva.Trebuie sa fi batut in cap.Iti pui o intrebare gen :" Oare daca alas-o nascut in august(leu) si eu in ianuarie(capricorn) ne potrivim? Stupid.ce conteaza cand te nasti? Nu-ti afecteaza cu nimic caracterul, personalitatea!

| Swallow a răspuns:

Da,sunt compatibile happy trebuie sa fie doar o neintelegere, incearca sa vorbesti cu elwinking

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Hei si eu sunt capricorn si ea fecioara si ne intelegem, desi uneori suntem gelosi nu tine mult. trebuie sa comunicati sa discutati toate problemele pe care le aveti big grin

| poesia a răspuns:

La fel suntem si eu cu iubitul meu.Acum depinde si varsta dar in general se inteleg aceste zodii

| DricA a răspuns:

Am fost și eu într-o situație asemănătoare, eu capricorn iar el fecioară. Relația a mers foarte bine, ne înțelegeam și ne completam. Gelozia poate fi ținută în frâu, nu e neapărat o caracteristică a bărbatului Fecioară. Găsești și pe zodiacool.ro multe aspecte interesante despre compatibilitatea dintre capricorn și fecioară.
https://www. zodiacool.ro/zodii/zodiac-european/compatibilitate/capricorn/fecioara

| andre8596 a răspuns:

Chiar crezi in compatibilitatea zodiilor? Daca sunteti gelosi inseamna ca va pasa unul de altul., dar cu masura.Voi trebuie sa fiti compatibili, nu zodiile!;-)