| anonim_4396 a întrebat:

Exista baieti/barbati asexuali?

10 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Este LOGIC sa existe un mic procent si de barbati cu orientare asexuala la fel cum se constata si in cazul femeilor.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Evident.

| AndreeaWTS a răspuns:

Există de ambele sexe.
Nu confunda cu abstinența sexuală sau celibatul. Astea-s cu totul altceva.
Asexualul nu are nici un fel de dorință sexuală.

| TFL007 a răspuns:

Lol, fereasca dmz, niciun barbat sanatos pe lumea asta nu doreste sa fie devina asexuat, ci ajunge asa din varii motive pe care le stiti si voi si numai are rost sa le enumar

| Glenky a răspuns:

Evident ca exista, mai putini decat femeile asexuale dar exista.

| LastBlackNight a răspuns:

Eu sunt demisexual, NORMAL ca exista, un mic procent va fi acolo mereu

| mikakusanagi02 a răspuns:

Da bro nu are cum sa nu sunt tot oameni qwq

| cats3 a răspuns:

Eu sunt