| VadChestiiCiudate a întrebat:

Exista beneficii in a renunta la masturbare? Eu n-am dat de o luna si vad cateva schimbari benefice. Voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
20 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Vrăjeală.
Nu e nicio șmecherie să te abții de la labă.

| doctorandus a răspuns:

Daca tu crezi ca astfel primesti super-puteri, e la fel cum ai crede-n Mos Craciun.

| Emilian65 a răspuns:

Da, exista si chiar multe beneficii.

| GouDidodino a răspuns (pentru Emilian65):

Cum ar fi? Enumera câteva beneficii

| Sofer a răspuns:

Eu nu am observat. Dar e bine sa dai măcar de 3 ori pe săptămână.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti prost?

Răspuns utilizator avertizat
| BuBBlesykeSs a răspuns:

Si cand o sa te apuce sa dai nu te mai opresti rolling on the floor)))

Răspuns utilizator avertizat
| BuBBlesykeSs a răspuns (pentru AngelErmin):

Da, poti opri pe moment sau pentru câteva zile după...

Răspuns utilizator avertizat
| BuBBlesykeSs a răspuns (pentru AngelErmin):

Da stiu ce zici, dar gandesti prea deep si nu e ok.
Dar nu pot fii asa vreau sa profit la maxim in limita bunul simt evident ca o viata avem happy

Răspuns utilizator avertizat
| BuBBlesykeSs a răspuns (pentru AngelErmin):

Nu am zis ca trebuie sa faci in exces am zis in limita bunului simt, mna fiecare cum simte. De aia a fost si dat sa ne inmultim altfel daca toti am fi la fel ca tine cum am putea sa ne înmulțim?
Cum am mai spus sex in limita bunului simt nu cu oricine pica.
Ps: sunt fata nu băiat.

Răspuns utilizator avertizat
| BuBBlesykeSs a răspuns (pentru AngelErmin):

Pai tu crezi ca o sa fii vesnic pe pamant? Iti dai seama ca o sa ramana pamantul pustiu... laughing)

Răspuns utilizator avertizat
| doctorandus a răspuns (pentru BuBBlesykeSs):

Saracul: nici sex, nici masturbare, e caz psihiatric.

Răspuns utilizator avertizat
| Henrypericolpublic a răspuns:

Sunt curios ce beneficii cunosti?
Eu unul ma abtin si nu am treaba.