| anonimuser1 a întrebat:

Exista cateva indicii in care iti poti da seama ca o femeie este in acea perioada a lunii?

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Iubita mea roscata mea e crizata cand e pe ciclu, desi uite un indiciu clar, face crize, nu se controleaza din mancat, se imbata, fumeaza, vorbeste prosti, dar i dau smonifere in perioada aia sa-i treaca nebunia, sex nu vrea crizata

| SG1995 a răspuns:

Nu, dar nu mori dacă o întrebi.

| Bizon95 a răspuns:

In afara ca se stramba de durere de la crampe si e tot timpul cu, capsa pusa... nuuuuu, nici un indiciu! tongue

| Username272 a răspuns:

Coșuri, dureri, nervi, diferite stări, tampon, sângehappy

| elaventurero a răspuns:

Se observă un ton relativ ridicat dintr-o dată în vocea ei... Asta da.

| Patronu1 a răspuns:

Se cearta cu toată lumea și are sânge pe pantofi, în rest nu stiu

| SG1995 a răspuns (pentru Patronu1):

De absorbante ai auzit?