| Alanonimdepetpu a întrebat:

Exista ceva hartie care se poate face cum ca daca fata ramane gravida eu sa nu fiu raspunzator si sa nu fiu pus sa platesc pensie alimentara sau sa am vreo obligatie? E valabila si o hartie unde scriu "X nu este raspunzator daca o sa ramai gravida si nu o sa aiba vreo obligatie sau sa plateasca despagubiri sau pensie alimentara" si ea sa o semneze?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu exista asemenea hartie!
Iar testul de paternitate daca se face si copilul este al tau, esti obligat prin lege sa platesti pensie alimentara pana la majorat (18 ani).
Daca nu vrei ca fata sa ramana gravida foloseste INTODEAUNA PREZERVATIVUL, ca nu musca, nu te mananca, nu doare si costa 1-2 lei bucata.

| corbulalbrosu a răspuns:

Norocul ''porcesc'' de a gasi o asemenea cretina retardata, care sa accepte dorintele si conditiile visate de tine, ar fi de domeniul cartii recordurilor absurde. rolling on the floor

| mihai69 a răspuns:

Cu sau fără hârtie, din punct de vedere legal, ești obligat să susții financiar progenitura dacă se dovedește că e chiar a ta.

| Crackman a răspuns:

Nu exista asa ceva, ai bagat, platesti laughing)

| TheGentleman a răspuns:

Există o singură modalitate. Nu recunosti copilul. Dar, cum spun și ceilalți utilizatori, ASUMĂ-ȚI. Nu te mai uita după toate disperatele dereglate hormonal

| Clytia a răspuns:

Vai de capul tău... Dacă faci un lucru, ți-l asumi! Dacă faci sex cu o fată și o mai lași și însărcinată, contribui în egală măsură ca ea, poate chiar mai mult... Că doar nu rămâne gravidă după ce s-a uitat la bec.
Ăștia care gândesc ca tine ar trebui să fie castrați direct. laughing

| Anovlad18 a răspuns:

laughing) doamne iartă ma
Dacă faci sex asuma ți