| aerial25 a întrebat:

Exista comunități online unde poți găsi persoane cu care sa poți face sex fără obligații? Exceptând site-urile de dating gen sentimente.ro și tinder, etc

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca ar fi gaura glorioasa cum e in america si uk tio bagi dar nu stii daca e un homalău sau sconcs maroniu in partea cealalta

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, e plin Facebookul de.

| Celcestietot a răspuns:

Normal că există, să nu uităm că trăim pe Pământ.

| Werrich a răspuns:

Exista, Publi24.ro -> Matrimoniale; http://fetedragute.ro; www.nimfomane.com

| elaventurero a răspuns:

Mai trebuie sa aștepți ceva ani... laughing Nu s, a ajuns chiar la nivelul ăla.

| GabrielSorin a răspuns:

Da