| danaieladaniela a întrebat:

Exista dragoste la prima vedere? Credeti?

19 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pt doritori, dar nu oricine crede in asa ceva, daca nu vrei niciodata nu va exista dragoste pentru tine

| Adry05 a răspuns:

Există un anume fel de atracție mai puternică, mult spus dragoste

| Adry05 a răspuns:

Există un fel de atracție mai puternică pe care o simți imediat, dar mult prea mult spus dragoste.

| RAY a răspuns:

Atractie sexuala care te motiveaza sa cunosti respectiva persoana, desi e un fel de inceput de iubire

| Violleta2022 a răspuns:

Da, sigur ca exista!
M-am maritat cu cel de care m-am indragostit la prima vedere.

| corbulalbrosu a răspuns:

Garantat DA. Insa din nefericire se intampla mult prea rar sa se intalneasca ''la prima vedere'' cele 2 suflete al caror destin este cel de a fi intr-adevar... fiecare perechea celuilalt. big grin

| Drimmero a răspuns:

Greu de zis, si da si nu, se poate intampla sa ti se ia mintile la prima vedere de catre cineva, dar se poate sa nu ti le ia deloc nici dupa alte 20 de revederi.

| Sofer a răspuns:

Mai exista dar eu cred ca e rara dragostea asta. laughing

| Goete a răspuns:

DAA, Exista happy

| ancaval a răspuns:

Da, dar în puține cazuri.

Majoritatea sunt pe interes și fără sentimente sincere.

| CleanHeart a răspuns:

Da, mi s-a intamplat happy cel putin asta cred laughing

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu daca, exista dragoste la prima vedere, poate in carti sau filme. Dar cred in atractia dintre doua persoane. Dragostea vine pe parcurs cand cei doi incep sa se cunoasca!

| Green66 a răspuns:

Dragostea vine pe parcurs, la prima vedere există atracție, există "instinctul animalic de a te înmulți" whistling
Cine spune că există dragoste la prima vedere ar putea să-mi explice și mie cum poți iubi o persoana pe care nu o cunoști thinking

| SandraEve a răspuns:

Eu nu cred. Poate atracție, sau ceva de genul. Dar iubire, dragoste pură...nu prea. Aceasta se clădește altfel

| printesatha69 a răspuns:

Doar în filme și cărți

| fenomenul56 a răspuns:

Exista sex la prima vedere

| DariusKMK a răspuns:

Nu,exista doar sa te atraga corpul!