| seby8873 a întrebat:

Exista dupa parerea voastra baieti virgini? Pentru ca tehnic vorbind baietilor nu trebuie sa li se rupa nimic.

Răspuns Câştigător
Shin
| Shin a răspuns:

Zazu. pe bune. nu ma asteptam la asa ceva de la un Expert TPU...
Sa o luam pe etape...
"Ceea ce trebuie sa se rupa la baieti este frenul." Gresit! La baieti nu "trebuie" sa se rupa nimic. Nici imediat, nici mai tarziu, nici peste 100 de ani. Aici te rog sa te uiti in dex sa vezi ce inseamna cuvantul "trebuie". Daca ceva se rupe totusi, atunci asta constinuie o problema in sine, si nici pe departe nu este ceva ce "trebuia" sa se intample sau care este catusi de putin "normal". Trebuie o vizita la doctor neaparat pentru a "repara" problema.
Numarul doi...
"Shin, scuze, dar daca mai citesti o data cu atentier, spune:Tehnic vorbind..." Spune-mi si mie te rog. ce inseamna pentru tine "Tehnic vorbind"? Nu cunosc aceasta vorba, sau cel putin nu in forma care vrei sa i-o dai tu. Frenul nu "trebuie" sa se rupa in timpul unui act sexual, nici tehnic vorbind, nici practic vorbind, nici teoretic vorbind, in niciun fel vorbind tongue

Si dupa cum spuneai tu ca desi nu ai una la purtator, ne inveti pe noi... Scuza-ma... dar daca ai informatii despre corpul tau la fel cum ai despre al nostru. e vai de noi tongue Te rog sa te informezi mai bine inainte sa ne contrazici. Gandeste-te ca te-am mai avertizat odata si in loc sa deschizi gugal-ul si sa dai un search, ai preferat sa ma contrazici pe mine. Acum e a doua oara cand te avertizez! Daca nici acum nu cauti si iar ma contrazici o sa cazi in penibil!
Numai bine, Shin.

22 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Ba li se rup ata, invatacelule!

| psiholoaga a răspuns:

Va recomand cu mare caldura seximus.ro, majoritatea raspunsurilor sunt clare si pe intelesul oricui. Iata un exemplu:
http://www. seximus.ro/intrebari_sex/virginitatea-la-baieti. php
Concluzie: Shin-Zazu=1-0:P

Shin
| Shin a răspuns:

Imi pare rau sa te dezamagesc ZAZU, dar esti total pe langa tongue Nu trebuie sa ti se rupa nimic, si daca se intampla eu as recomanda o vizita la medic de urgenta! Nu te supara pe mine. dar inainte sa contrazici un barbat cu asa ceva, ar fi bine macar sa pui mane pe o carte sau. un search pe net ca e aproape gratis tongue Mi-ai pus un zambet pe buze cu postul tau laughing Auzi... "TREBUIE sa i se rupa!" laughing
Numai bine, Shin tongue

Shin
| Shin a răspuns:

Off, unde e Brigaela cand ai nevoie de ea... In fine, pun capat la aceasta "discutie" pana nu-mi pierde si mai mult din timp. Nu e o rusine sa nu stii, doar sa nu vrei sa inveti.
Numai bine, Shin.

Shin
| Shin a răspuns:

Aham. da' ce ai spus?

| smartalogu a răspuns:

VIRGIN = a nu fi facut "nebunii" nici o data. Tehnic vorbind cand te nasti esti virgin, dupa e treaba ta ce faci.

| Ea12345 a răspuns:

O sustin pe ZAZU \m/Haide Zazu, fii tare!

| mihaela_7412 a răspuns:

Pai pana nu faci dragoste cu cineva ramai virgin, dupa primul contact sexual gata nu mai esti.

| yellowalien a răspuns:

Uite ce polemizeaza fetele pe tema propusa de tinelaughing Ar trebui sa te simti mandru. tongue

| PisicaAristocrata a răspuns:

Indiferent daca esti fata sau baiat, esti virgin pana la un contact sexual cu o alta persoana.Si o fata daca-si baga ceva minune pe unde nu trebuie, de una singura, tot virgina ramane, pana are primul partener sexual.

| Meteora a răspuns:

De vreme ce nu ai intretinut niciodata un raport sexual e normal sa fii virgin. Primul raport sexual = dezvirginare. Nu e neaparat sa se rupa ata (frenul preputial), se poate rupe dupa mai multe contacte sau chiar niciodata! La mine inca nu s-a rupt si nici semne sa o faca nu da happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gresesti! Ceea ce trebuie sa se rupa la baieti este frenul. Tehnic vorbind, unui baiat trebuie sa i se rupa frenul, dar nu este obligatoriu sa se intample din prima, pentru ca este elastic. Uneori este destul de dureros si curge sange, se poate rupe si la prima penetrare dar se poate rupe si la a mia penetrare.Alte ori se poate rupe incomplet si pot dura ani de zile pana se rupe total.Ruperea frenului nu depinde de fata, daca este virgina sau nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

...ca sa fiu mai explicita!
http://es.wikipedia.org/wiki/Frenillo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zazule este post.si tu ai postat un link cu o ciuperca, pentru multe fete, este de frupt.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai Tepes, daca eu ca femeie am ajuns sa le explic baietilor despre fren, voi, barbatii astia mai maturi, ar trebui sa stiti mai bine decat mine, pentru ca aveti una la purtator. thinking
...scuze fetelor, n-am stiu ca a inceput postul pastelui...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

... undeva pe acolo, scrie, nu este obligatoriu... dar daca se intampla poate fi si la prima sau la a mia

Shin, scuze, dar daca mai citesti o data cu atentier, spune:Tehnic vorbind...
Dupa cum spuneam, eu nu am una la purtator, voi barbatii ar trebui sa stiti mai multe si sa le explicati si altora cum vine treaba, dar dupa cum se observa, unii o au si nici nu stiu daca, unde si cum se "mananca" virginitatea, jenant baieti! si mai radeti si de fetele ca se dezvirgineaza cu periuta de dinti...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si daca tot e vorba de floods, mai Baieti, unde sunt explicatiile voastre? ca baza stiti sa faceti...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Shin, eu nu pretind si nu am pretins vreodata in viata mea ca invat ceva, pe cineva anume si nici nu am incercat sa te contrazic. O iei prea personal cand lucrurile sunt extrem de simple.Nu ma avertiza, ca nu suntem in razboi, eu m-as bucura din inima sa raspunzi la intrebare, asta e tot.Cred ca voi baietii ar trebui sa va implicati mai mult, pe site, cand e vorba de lucruri foarte serioase.Eu nu am cunoastintele necesare, dar daca voi le aveti ati face un mare favor majoritatii, si in loc sa ironizezi, sau sa ma ironizezi, ar trebui sa ne explici de ce si cum.Pentru ce serveste frenul, daca se rupe la majoritatea, sau nu.si de ec trebuie mers la medic in cazul in care se rupe.Pentru ca iti garantez ca 99, 9% dintre barbati nu merg la medic si pentru inca 90% dintre barbati, de ce frenul este rupt pe pàrcursul vietii.Frenul reprezinta un "semn" al virginitatii sau nu, si de ce nu. Daca ati raspunde la intrebarile astea, cred ca Seby ti-ar fi recunoscator, si nu numai el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Super discutia asta in contradictoriu. Dar ca sa mai pun eu paie pe foc, ia spuneti-mi cum stau lucrurile daca ala ciocaneste cu prezervativ pe bita de oina? laughing Se mai rupe martisoru sau nu? rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Brigaela e in concediubatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-am spus ca ruperea reprezinta virginitatea!