| IonescuRobert a întrebat:

Exista eventual posibilitatea ca o femeie sa cucereasca un barbat gay?

7 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Dacă are această orientare, mă îndoiesc. Asta pentru că, în cazurile în care un bărbat homosexual ar simtii atractie în directia unei femei, atunci s-ar putea să nu fie unul.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Exista probabil.

| Invictusman a răspuns:

Ca sa ce? Sa aibă o "prietena", o sora? Sa se împrietenească da, gay-i se înțeleg bine cu fetele, au același mecanism de gândire, comportament, dar nu are ce sa facă în rest un gay, un gay nu întreține raporturi sexuale cu o fata, decât dacă poate e bisexual.
Fetele nu prea sunt atrase de bărbații pizdificati, de feminizati, de zuze, ci de băieți masculi.

| Den1sa a răspuns:

De ponde de barbat doar el poate decide

| IgnatVictor a răspuns:

Din punct de vedere romantic, nu. Din punct de vedere amical, da.
Un bărbat homosexual nu ar putea să intre de bună voie într-o relație cu o femeie. Pur și simplu, instinctul o să îl oprească.

Răspuns utilizator avertizat
| cepIm a răspuns:

Imposibil.