| johnbucuresti a întrebat:

Exista femei normale singure care cauta un barbat real nu pe printul din povesti!?
30... 37 ani?
Eu dau doar peste femei maritate sau foarte fandosite, sclifosite, cu fițe, aere si figuri...

10 răspunsuri:
| Dandinelle a răspuns:

Exista, de toate tipurile

| corbulalbrosu a răspuns:

Inseamna ca nu cauti femeia care sa aiba calitatile dorite de tine, in locuri potrivite. Altfel nu pot fi explicate care ar putea fi cauzele si motivele nereusitelor tale. Succes pe viitor!

| alina2k18 a răspuns:

Iar aparusi p-acia? laughing

| corbulalbrosu a răspuns:

Alinuta draga, nici tu nu te incadrezi in limita de varsta mentionata? Ca in rest, ai cam intruni restul calitatilor enumerate. si solicitate. thinking

| Sofer a răspuns:

Mai rar sa intalnesti una finuta.

| alina2k18 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Avea 5 copii in intrebarea anterioara laughing
NU ma bag laughing

| mgtow a răspuns:

Asa gasesti multe, solutia alternativa pentru tine e in aceste site-uri
https://www.4woods.eu/en/ pret mai ieftin
https://www.realdoll.com/ cel mai bun fabricant

Asta cand te vei satura sa mai cauti femei si alegi o artificiala, in locul tau nu ma gandeam de 2 ori, anii trec si la ce sa te stresezi? Cand poti face sex fara complicatii si nici nu va imbatrani deloc

| Violleta2022 a răspuns:

Exista! Doar trebuie sa mai cobori tu stafeta, ca nici tu nu esti mai breaz la varsta ta.
Cele maritate sunt eliminate din poveste si nu vad de ce le ami amintesti.
Cat despre cele nemaritate, la varsta asta, ori sunt deja divortate, ori separate, ca doar nu au stat pana la 30-37 de ani, sa te astepte pe tine.
Dar tu ce cusur ai, de ce esti singur al varsta asta?

| johnbucuresti explică (pentru Violleta2022):

Nu sunt singur doar că mă gândeam să o înlocuiesc pe nevasta mea cu alta mai supusă mai ascultătoare mai iubitoare mai dulce mai frumoasă șî de care nu m-am săturat încă și care încă nu s-a saturat de mine!

| Violleta2022 a răspuns (pentru johnbucuresti):

La varsta ta, doar daca esti bogat mai prinzi una MAI frumoasa, mai dulce, mai ascultatoare si mai iubitoare.
Pe la 40 de ani, nu se mai uita nici dracul la un barbat, daca nu are bani buni, casa, masina si o situatie finaciara stabila si indestulatore.