| Gagikaru a întrebat:

Exista iele? sunt foarte speriat fiindca am auzit la cineva despre ele...

Răspuns Câştigător
| ILadyInBlack a răspuns:

Exista doar in mitologie, in viata reala nu vei da peste asa ceva. nu prea ai de ce sa te sperii din cauza asta, mie personal chiar imi place povestea lor.

| Toma_Marius_1995 a răspuns (pentru ILadyInBlack):

ILadyInBlack, pot sa-ti jur ca eu chiar acum 10 minute, la 00:10, parca am auzit de 2 ori strigandu-ma bunica, apoi am sunat-o si ea dormea.

Pana si ea mi-a spus sa ma feresc de astea. Si cred ca este a 4-a sau a 5-a oara cand o patesc. Inca sunt in viata. laughing

7 răspunsuri:
| AlleyChann a răspuns:

Ce dragule, tie frica sa nu auzi vreun cantec ceva acu si te izolezi in fata pc-ului smug? Mai presus, pe TPU la dragoste si sex?

| Pilotu a răspuns:

Avand in vedere ca bunicul meu le-a vazut nu stiu ce sa zic happy trage tu concluzia happy

| Toma_Marius_1995 a răspuns (pentru Pilotu):

Pot sa-ti jur ca eu chiar acum 10 minute, la 00:10, parca am auzit de 2 ori strigandu-ma bunica, apoi am sunat-o si ea dormea.

Pana si ea mi-a spus sa ma feresc de astea. Si cred ca este a 4-a sau a 5-a oara cand o patesc. Inca sunt in viata. laughing

P.S - Bunicul tau avea dreptate.

| andrey98 a răspuns:

Ce-s alea?

| DarkBlood32 a răspuns:

A vazut prietenul varului meu si am vazut si eu in noaptea sanzienelor. Si a mai vazut si o colega si un coleg. Deci exista.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da pai mama mea le-a vazut cand era mai mica. da exita. happy