| RomanCr a întrebat:

Exista o aplicatie gen tinder, dar sa nu trebuiasca sa am peste 18 ani?

Răspuns Câştigător
| katrin20 a răspuns:

Da, axista!
Hoop este o aplicate pe care te poti loga cu contul de snapchat chiar daca nu ai peste 18 ani, aceasta aplicatie a fost creata pentru adolescenti cu scopul de a-si face prieteni noi din tara natala dar si din afara!
Mentionez faptul ca aceatsa aplicatie nu este neaparat pentru ati face o relatie!

5 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Folosește badoo sau heyfiesta.

| Werrich a răspuns:

Nu, aceste aplicații sunt pentru majori.

| Andresso a răspuns:

Pe hqporner, ai gratis 4k si 1080p, fara sa intre hackerii pe tine, mi se pare cel mai de incredere site. Trebuie sa ai net bun si pc bun sa-ti mearga 4k calumea, dar merge.

| Valentina8 a răspuns:

RandoChat

| GHEBOASA a răspuns:

YouTube Kids!