| anonim_4396 a întrebat:

Exista o corelatie intre masturbare si a iti insela prietena? (cred ca da)

4 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Crezi greșit. Dacă ești dispus să îți înșeli prietena, o vei face oricum, fie că te masturbezi, fie că nu.

| Kingsley a răspuns:

Nici gand. In majoritatea cazurilor, barbati ce se afla intr-o relatie se masturbeaza. Si nu... nu pentru ca nu fac dragoste cu iubita, dar sa stii ca niciodata una mica nu strica. Si ca sa stii, inainte de o partida de amor e recomandat (daca stii ca nu te tii) sa dai la Gogu cu o ora, doua inainte. Astfel cresti durata erectie, deci vei fii un armasar in pat, ceea ce fetele adora. Deci... nu cred ca sunt sanse de 0, 00000001% sa existe o coleratie. Nu am auzit cazuri in care una sa se fi despartit de unu, doar pentru ca el se masturba si invers.

| Vegeta07 a răspuns:

Daca ai prietena la ce sa te masturbezi?

| Drg_Vlad_2000 a răspuns:

Da