| Altintop a întrebat:

Exista oameni care nu sunt atrasi sexual de nimic in aceasta lume?

17 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da, sunt persoanele asexuale care nu vor sa mai mentina vreo relatie sexuala si/sau renunta ori au renuntat la sex din probleme de dragoste sau au probleme grave de sanatate. Si eu sunt asexual pentru ca m-am saturat sa tot dau de femei care vor bani si masina iar ele sa nu puna osul la treaba.

| mgtow a răspuns:

Tu nu imi stii viata mea, prima data intrebi de ce am probleme apoi generalizezi. Sunt curios sa vad daca tu gasesti printesa visurilor tale.

| 5123fsda a răspuns:

Nu prea cred!? Poate barbatii care si-or taiat boasele!

| catalin188 a răspuns:

Da exista asexuali narcisism

| RAY a răspuns:

Asexualitatea nu e o vrajeala, e considerata a 4-a orientare sexuala, si cea mai putin frecventa. Asexualii de obicei
se masturbeaza dar nu pot simti atractie fizica fata de nimeni, doar atasament emotional.

| mgtow a răspuns (pentru RAY):

De mine ai uitat eu sunt unicul membru din TPU care s-a sigilat in seiful de aur si nici-o femeie nu e in stare sa gaseasca combinatia pentru a ajunge la mine.

| RAY a răspuns (pentru mgtow):

Si eu sunt Asexual, si eu ca tine m-am saturat de materialiste care vor totul pe tava, o masturbare te scapa de stresul nevoi de sex si e gratis, sanatoasa, femeia = banii

| mgtow a răspuns (pentru RAY):

Dar masturbarea macar odata la luna sau la 3 luni sa o faci ca asa e bine. Sunt curios sa vad cat rezisti tu fara muiere, eu deja am destule sanse cu angajarile pe camion si plecat de acasa nu mai am treaba cu femeile dar tu daca intri intr-un colectiv mai mixt iti pune capac una de nu te vezi.

| RAY a răspuns (pentru mgtow):

Eu de 22 ani

| RAY a răspuns (pentru mgtow):

Nu simt nimic pentru o persoana nici o atractie fizica, nu as putea sa fac sex cu o fata fara sa simt ceva

| mgtow a răspuns (pentru RAY):

Problema noastra e ca mai avem momente in care ne simtim singuri dar chiar de ne-o durea sufletul trecem peste suferinta si ne bucuram de viata cu viciile noastre, de tine nu stiu dar eu cel putin ma bucur ca sunt om bun de treaba.

| RAY a răspuns (pentru mgtow):

E un lucru fb, si eu ma bucur, gandeste pozitiv

| SakonSIUkon a răspuns:

Spenats si raynmusic mi-au placut cel mai mult deci asculta-i pe ei asa e materialismul domina.

| geop a răspuns:

Și călugărițele o fac laughing

| gabytzul005 a răspuns:

Eu unul cred ca nu exista un baiat de o fata, fata de baiat dar sunt si caziri baiat, baiat... fata, fata.

| EuSiRestuLumii a răspuns:

Da exista si dupa parerea mea nu sunt deloc ciudati pur si simplu nu pot avea sentimente fata de cineva sau nu vor din motive diferite nu trebuie sa te iei dupa parerile unora