| anonim_4396 a întrebat:

Exista vreo modalitate de a avea iubita daca, fizic vorbind, esti in cel mai frumos caz, almost average?
Locuri si idei?
Dau funda si, la alegere, cadou surpriza.

9 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Frate o invitatie la un restaurant de lux, ii platesti consumatia, o iei din fata usii, ii oferi un buchet de flori si va fi toata a ta

| Mosotti a răspuns:

Pai multi average au iubite, deci poti avea si tu.
Modalitatea e sa cunosti fete si sa vezi daca te plac, e f simplu.
O inviti la o plimbare, la un suc si daca accepta inseamna ca vrea.

| J0B0MAT a răspuns:

Ia-ţi Ferrari şi spune că o duci în Dubai.
Aleg cadoul surpriză.

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

Nu e vreo modalitate anume, numai sa nu incerci Tinder, ca acolo trebuie sa fii hot ca sa ai sanse!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da,exista. Trebuie sa fi politicos, civilizat sa fi tu însuți și sa te comporți frumos cu "ea", pe lângă astea trebuie sa te îmbraci ok,sa ai o ținută decenta când o abordezi,sa te îmbraci coolish,sa adopți o freza tipla, un parfum care sa ți se potrivească personalității tale, și in rest sa ai încredere in tine, sa fi sigur pe tine, sa lași emoțiile la o parte; sa îți îmbunătățești dicția, vocabularul și sa nu pari agitat, timorat, crispat si disperat, sa fi cat mai natural și chill.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, frate. O femeie nu se cucereste numai cu fizic. Se mai cucereste si cu atitudinea, carisma, umorul si inteligenta.

| PaulCos a răspuns:

Primul lucru care ne ajuta sau ne impiedica sa ne apropiem de o persoana este, fara indoiala, modul in care ne exprimam. Daca stii sa citesti printre cuvintele interlocutorului, poti sa hotarasti rapid si corect daca mergi mai departe sau esti doar politicos/politicoasa pana la prima ocazie de a iesi din acel potential flirt. Daca vorbim corect gramatical limba materna si ne exprimam coerent exclusiv in aceasta limba, considerand ca si interlocutorul (el sau ea ) vorbeste aceiasi limba, e perfect. Daca insa dorinta de iesi in evidenta sufoca acest esential mod de exprimare decenta si coerenta, strecurand trimiteri si sugestii la abilitatile poliglote detinute (indoielnice uneori ), atunci pare usor compromisa din start comunicarea si implicit imaginea creata. Nu stiu de ce doua cuvinte in alta limba "strecurate" par sa coloreze imaginea vorbitorului nativ de limba romana? Mai pe scurt, nu subestima niciodata puterea de a evalua a unei femei! Se pare ca acest lucru putin discutat, de altfel, este raspunsul pe care il cauti. Naturaletea, nu ipocrizia puncteaza fetele, cum de altfel cred ca si noi o punctam rapid la interactiunea cu ele.

| libearcafan2002 a răspuns:

Din pacate nu exista nicio modalitate