| BYAAA_5532 a întrebat:

Explicati-mi cum se joaca la pariuri sportive

Răspuns Câştigător
| annaliana a răspuns:

Eu joc la fotbal, dar in Grecia.Este o lista cu toate meciurile din ziua respectiva si sunt 3 coloane(daca da gol 1 echipa, daca fac egal si daca da gol a 2 echipa)si in dreptul lor sunt cotele.Cei care sunt considerati mai buni au cota mai mica(pentru ca toata lumea stie ca sunt buni si pariaza pe ei). Bifezi pe cine crezi ca o sa castige.Se calculeaza asa:suma pe care ai pariat-o inmultita cu cota de la fiecare echipa pe care ai pariat.

5 răspunsuri:
| Whatafy a răspuns:

Http://www.pariuripeinternet.ro/......ni-pariuri - am scris aici un articol despre tot ce trebuie sa stii cand te apuci de pariuri.

| navigator10 a răspuns:

Pe acest site http://strategiipariuri.com/ gasesti foarte multe informatii si strategii pentru pariuri.

| OLBGromania a răspuns:

Citeste articolele de aici poate o sa te ajute https://olbg.ro/scoala-de-pariuri.

Sfatul meu e sa pariezi online, un singur meci pe bilet, iei ambele marcheaza cand favoriti au cota intre 1, 50 - 1, 70 in deplasare si mergi pe "peste 2, 5 goluri" cand favoriti joaca acasa si au cote intre 1, 20 -1, 30. Rata de succes ar trebui sa fie peste 70% si obti profit garantat la sfarsit de luna.

| Uther11 a răspuns:

Informații interesante, vă mulțumesc!

| roxana_4435 a răspuns:

Belea.marius