| anonim_4396 a întrebat:

Familia mea zice ca sunt c**va pentru ca ma întâlnesc si dorm cu prietenul meu la hotel si de ce nu îl aduc acasă.
Dar ei nu înțeleg că avem nevoie de intimitate. Si o să dorm cu el iar luna asta însă imi e frică ca ma va da afară familia mea iar, pentru ca o făcut-o înainte dar m-a primit înapoi.Si daca mă dau iar afară nu cred că mă mai primesc sau nu stiu daca vreau eu să vin înapoi că mă prea stresează. Ce mama naibii are daca FAC SEX PROTEJAT LA 22 DE ANI CU UN BAIAT PE CARE IL IUBESC? Toata lumea își duce iubitii acasă in prima luna si doar la mine e ciudat? crying crying

6 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Daca il iubesti de ce nu te muti cu el?

| Violleta2022 a răspuns:

De ce nu va mutati impreuna?

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum a zis și iubibila Jassmina și "colegu' aditimus, strângeți și voi un ban și mutați-vă în chirie.

Răspuns utilizator avertizat
| bobozz a răspuns:

Lasa fa futete ca n-are nimic