| anonim_4396 a întrebat:

Fata asta îmi spune să nu mă sinucid,și a zis că dacă o fac sa o facem împreună, ce înseamnă asta

6 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Inseamna ca tine la tine si nu vrea sa te piarda.

| N0xEterniS a răspuns:

Sa se sinucida amandoi ma.
Fata ii spune sa nu se sinucida, dar daca vrea neaparat sa se sinucida, o sa se sinucida si ea cu el.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sinuciderea nu rezolva problemele ba dimpotriva creeaza si mai multa confuzie parintilor, fratilor, prietenilor... Viata merita traita, sinuciderea nu e solutie. Inceraca sa vorbesti cu un adult despre problemele ce le ai.

| Viitorulapropiat a răspuns:

Mpai inseamna ca te iubeste si nu vrea sa te lase singur

| TheLifeIsGood a răspuns:

Inseamna ca tine la tine si vrea sa iti arate asta. Vrea sa iti arate ca si-ar da viata pentru tine, si nu te va lasa sa iti curmi viata singur. Dar daca as putea, i-as explica si ei ca sinuciderea nu rezolva nimic, e doar o... rezolvare a lasilor. Eu, in locul ei as incerca sa iti explic ca nu e bine sa te sinucizi, ar fi una dintre cele mai rele lucruri pe care le-ai facut. Totusi, fata aceea poate ar fi vrut sa spuna ca, crede ca si tu tii la ea, si ai renunta la asta daca vezi ca si ea si-ar pierde viata. Bafta!

| Dariusfq a răspuns:

Sa va sinucideti amandoi, dar sinuciderea nu e un lucru bun frate, Dumnezeu ti-dat o viata, doar una si tu alegi asta, dar infine...