| anonim_4396 a întrebat:

Femeile cu hemoroizi sunt mai puțin atrăgătoare? Ar trebui sa ramana neepilate ca sa ii ascunda?

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce legătură are epilarea cu hemoroizii? O femeie trebuie sa fie tot timpul epilata adica sa nu aibă păr pe picioare ca asta le face ne atrăgătoare, dar hemoroizii nu îi vezi asta ea stie daca are, aceia sunt la fund, de fapt ce vrei tu sa aflii prin intrebarea asta?

| Violleta2022 a răspuns:

Ce treaba are epilatul pasaricii, cu gaura fundului?
Si barbatii au hemoroizi, dar nu-i pune nimeni cu curul in sus, sa vada daca sunt atragatori ori nu.
Cam acelasi lucru este valabil si pentru fete/femei care au hemoroizi.

| Edyy5555 a răspuns:

Femeile cu hemoroizi ar trebui sa isi faca o operatie sau sa foloseasca hemorzon.