| Dsdvd a întrebat:

Femeile mai adulte 35+au satisfactie sau simt ceva cand fac dragoste cu un baiat mai tanar sa zic 20?laughing

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

O fac din placere altfel nu s-ar baga pe felie cu un iaurt de 20 cum zic multe ca sant cei din categoria aia

| corbulalbrosu a răspuns:

Femeile au norocul de a putea intretine sex indiferent de varsta lor. Este bine stiut si cunoscut faptul ca multe femei cu varsta venerabila de 50 - 60 de ani dar si ''avere'' angajeaza cu ora, ziua sau pe perioada weekend-ului baieti/barbati tineri (striperi) sau indivizi cat mai bine dotati pentru a-si satisface toate fanteziile sexuale ''picante'' care pot sa existe si persiste pana la varste venerabile. big grin

| Emilian65 a răspuns:

Da.

| Sofer a răspuns:

Morcovul tânăr face ciorba bună. laughing cum sa nu fie satisfăcute.

| Eireann a răspuns:

Femeile in general ating apogeul libidoului in jurul varstei de 30 - 35 de ani. Barbatii pe la 20-25, dupa se mai domolesc hormonii. Deci din punct de vedere sexual are sens. In plus o femeie la varsta asta deja isi cunoaste corpul si cum ii place sa fie satisfacuta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce crezi ca le plac mai tineri? Normal ca viata e mai frumoasa laughing))