| UnaCaldaUnaFierbinte a întrebat:

Femeile mai mature si mai plinute se termina mai greu?

8 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Doar calitatea preludiului, gradul ei de experienta, dorinta intensa sau doar acceptul ei si priceperea partenerului pot determina asta!

| Violleta2022 a răspuns:

Nu are nici o relevanta maturizarea sau grasimea, in orgasmele feminine. Dar au relevanta masura penisului si priceperea barbatului cu care are sex.

| corbulalbrosu a răspuns:

Nu exista nicio relatie de interdependenta intre cele 2 notiuni amintite. Ar fi cazul sa incerci pentru a te convinge...''pe viu''. big grin

| mihai69 a răspuns:

Nu.

| Hammurabi a răspuns:

De obicei femeile mai mature se termină mai repede.
Pentru că după o anumită vârstă, își stăpânesc mai bine sexualitatea și învață cum să obțină un orgasm mai rapid.
(Reține că am spus de obicei pentru că nu există nici un fel de regulă generală. Chestia asta e total personală și individuală.)

| EcceHomo a răspuns:

Femeia nu este consumabilă.
Nu se termină niciodată.happy

| Quassaar a răspuns:

Vârsta și greutatea nu au nici o relevanță in privința libidoului. Ți-am răspuns la general, așa cum ai formulat și tu întrebarea.

| Justme79 a răspuns:

Nup din contra in funcție cât de excitata este aceea persoana și multe alte aspecte kg nu au legătură cu așa ceva happy