| anonim567833 a întrebat:

Femeile sunt mai perverse decât bărbații? Voi ce credeți?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Da,dar nu cu majoritatea barbatilor si cu 3% din masculi aia care hot

| XAndreeaAndreeaX a răspuns:

Eu zic da

| anonim567833 explică (pentru XAndreeaAndreeaX):

Aha...Păi dă și tu niște detalii dacă tot ești fată și zici că da...
De ce sunteți mai perverse decât bărbații?

| AdrianVN a răspuns:

Da sunt fiindca ele îi seduc pe bărbați cu modul lor de a fi.

| undeadsasuke34 a răspuns:

Asta depinde de persoană. De exemplu, in relația mea actuala, prietena mea se gandeste mai mult la "perversiuni", dar eu sunt acela care se gandeste mai putin si "aplică" mai mult. Deci pot spune ca prietena mea ii mai perversă ca mine, deoarece se gândeste mai mult. Depinde de la persoană la persoană.