| mihaix a întrebat:

Femeile uita vreodata primul barbat din viata lor? dar barbatii prima femeie? Eu unul clar nu o sa o pot uita

Răspuns Câştigător
| Anecherry a răspuns:

Nu cred ca se poate uita, sau poate sunt si exceptii, depinde de fiecare.

10 răspunsuri:
| Sara a răspuns:

Eu, una nu l pot uita! Si am zis multe... Suntem impreuna de atunci... day dreaming

| VodkaCoca a răspuns:

Prima dragoste nu se uita niciodata, si se mai zice si ca daca era dragoste adevarata se va intoarce, infine, eu mai tzin legatura cu prima dragoste a mea, am stat 2 ani si 6 luni cu el, si i'am spus si lui ca el va avea mereu un loc special in inima mea love struck, deci ii vreau tot binele din lume cu toate ca in 2 ani si 6 luni mi-a facut mai mult rau decat sa ma faca fericita.

| carmin a răspuns:

Depinde de caracterul si de gandirea fiecarei persoane. Unii/unele nu uita prima lor iubire, iar altii uita.Majoritatea femeilor, nu uita prima iubire.

| Alice_6278 a răspuns:

Eu personal nu as putea sa uit.depinde si de persoana.Parerea mea.

| zuzulici a răspuns:

Nu, o femeie care stie ce vrea si stie sa yubeasca, nu sa-si bata joc nu va uita niciodata primul barbat din viata lor:* eu una am gravat pe inimioara acel nume:*

| nestlebaby a răspuns:

Nu se uita asa ceva, decat daca ai amnezie laughing acum depinde la ce te referi? la sex sau la prima dragoste din viata unui om?

| ralucacool a răspuns:

Nu cred

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca nu dar bineinteles ca asta depinde de la persoana la persoana. Iar cand am spus nu m-am referit si la femei dar si la barbati, desi sunt atat de multe persoane care nu pun suflet intr-o relatie incat prima iubire nu conteaza pentru ele/ei.Totusi orice persoana are modul sau de a intelege iubirea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De obicei fetele se indragostec mai repede si uita mai usor mai ales prima dragoste... dupa parerea mea fetele nu uita pentru ca e o etapa importanta in viata lor! nu stiu daca si la baieti e asa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca da, femeia pote uita primul barbat