| cehpepe a întrebat:

Fetele ar place un baiat care sta si se joaca toata ziua pe computer si nu prea face nimic deoarece n-are ce face? Daca nu, ce ar trebui sa faca baiatul?

9 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Mă îndoiesc că nu ar avea ce să facă.
Tot timpul este câte ceva de făcut.
Curățenie, mâncare, să pună haine la spălat, necesitățiile de zi cu zi.
De ce ar sta o fată cu unul ca ăsta? Pentru că să-i fie menajeră?
Plus că, ce ai putea discuta cu unul care nu are o viață socială si sta cu capul în ecran intreaga zi exact precum un copil răzgâiat de 5 ani.
Intrebare mai de nimic nici că puteai adresa.

| Freya1 a răspuns:

Un băiat cand se gândește la as face o relatie trebuie sa se gândească si ca nu poate sa stea cu fundul in sus si fata sa ii plateasca sucul.
Eu una nu, nu as avea cum sa fiu intr-o relatie cu un băiat ce nu face altceva decât sa se joace.Ca nu am de gand sa ne batem pe laptop si masinute in loc sa ne facem un viitor.

| Emma30555 a răspuns:

Sa socializeze, sa și caute un job, eventual sa găsească o fata căreia sa i placa și ei jocurile dar nu poți face doar asta, trebuie sa ai o viata mai echilibrata, mai vezi un film, mai faci o plimbare în natura, mai ieși într un barulet etc

| alexalx1234 a răspuns (pentru Emma30555):

Fată căreia să îi placă jocurile nu prea vezi în România.

| Emma30555 a răspuns (pentru alexalx1234):

De ce nu? Mie îmi plăceau când eram în facultate. Mi ar plăcea si acum dar nu am timp și nu are cine sa ma învețe. Nu as sta foarte mut pe jocuri asta e clar

| NotNamed a răspuns:

Depinde, daca e YouTuber ca iRaphahell sau PewDiePie care se joaca toata ziua pe PC si baga in casa miile de euro pe luna... Mai leu... ar sta coada la tine.

| alexalx1234 a răspuns:

Să fie șmecher, să aibă mulți bani, să își cumpere BMW și să își întrețină viitoarea iubită.

| dragodana a răspuns:

Salut!
Si eu mă joc pe laptop, dar mai fac și altele.
Tipii care numai se joacă și nu fac altceva si-au luat servitoare? Tipa se va plictisi curând de tip și....altul la rând.

| tzionut a răspuns:

Miscare, sport, sa citeasca pentru a avea idei proprii. Jocurile pe pc dezvolta doar reflexele si atentia distributiva. Nu sunt prea de folos cand doresti sa intalnesti o fata.