| VrRos05 a întrebat:

Fetele care te plac și tu nu le bagi în seamă în realitate o să îți dea block peste tot daca incerci sa le abordezi online?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu te plac omule esti urat accepta asta, nu te mai minti, esti urat si nu conteaza sufletul cum spus javrele, conteaza fizicul nu esti nici frumos, nici.normal,esti urat, stiu ca e greu de acceptat dar asta e realitatea, eu m-am băgat și în rahaturi online, nici una nu. pune pret pe suflet

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Femeile sunt vipere mari daca esti prost sa le crezi ajungi rau

| sammie a răspuns:

Dacă ele te plac de ce să-ți dea block?

| DeMicUnC?l?tor a răspuns:

Dacă simte că nu eșști interesant, de ce te-ar ține in listă?
Ca ești fată sau că ești băiat chiar nu contează. Nici un om normal la cap nu ține mancare in frigider pe care n-o va gusta sau manca vreodată.

| VrRos05 explică (pentru DeMicUnC?l?tor):

Din contră, dacă nu par interesat nu sunt mai atractiv?

| f2ff2fl12f a răspuns (pentru VrRos05):

Cum sa fi atractiv cand nu esti interesat de cineva? Tu gandesti ce intrebi? Te-ai uitat prea mult la sfaturile alea inutile de pe internet. Tie daca iti place de o fata si aia nu e atrasa de tine, iti pare atractiva? Vrei sa o zapacesti pana iti da o palma?