| emilian2001 a întrebat:

Fetele cum prefera sa fie zona... Epilata sau nu!

Răspuns Câştigător
| Danysan a răspuns:

Zona pubisului atat la baieti cat si la femei e bine sa fie epilata din motive de igiena dar si de ingrijire -conteaza!

11 răspunsuri:
| Rukhsandra a răspuns:

Epilata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zona subratului? Epilata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum ca au venit chinezii... toate zonele trebuie sa fie asfaltatewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care zonă? Coapse, gambe? Nu, nu! Zone obligatorii neepilate!

| Madayna a răspuns:

Epilata happy

| Sorinacio a răspuns:

Depinde de preferinte.

| Rebecaaaa a răspuns:

Epilata!

| Lumeaîn3D a răspuns:

Cel mai bine ar fi ca si zona subratului si zona intima sa fie epilata. Igiena e foarte importanta din viata de zi cu zi. Aceasta se adreseaza la ambele sexe.Nimeni nu i-ar placea sa stea linga o fata /baiat care are o tufa de par in regiunea subratului..Sa fim seriosi.

| Selima a răspuns:

Epilata, atat zona pubiana cat si la subrat

| MYHAELLA32 a răspuns:

NORmal ca EPILATA!