| anonim_4396 a întrebat:

Fetele scunde se simt prost atunci când văd ca se promovează cracii lungi?

29 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu-mi prea pasă sincer. mai mult mă enervează să mă văd mică pe lângă alte persoane, îmi dă un ușor simț de inferioritate, dar nu mă deranjează să n-am 2m de picioare.

| Drimmero a răspuns:

Femeile scunde reprezinta dupa parerea multor barbati adevaratele exemplare ale sexului frumos, sunt gingase cu adevarat.

| Freya1 a răspuns:

Eu am 1m50 si chiar ma bucur de înălțimea mea.Chiar ma simt fata/femeie nu prajina sau femeia bărbat.

| anonim_4396 explică (pentru Freya1):

Femeia bărbat, hă? Chiar ca te simți bine cu înălțimea ta

| Freya1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma simt foarte bine, chiar nu imi doresc sa fiu mai înaltă.Pot sa am o relație si cu un băiat mai scund si cu unul mai înalt.Nu am fost jignită sau refuzata niciodata din cauza înălțimi mele.Am 50 de kg nu sunt foarte slabă sa arat ca un copil mic dar nici kg multe sa par un butuc.Chiar nu am nici o problema si chiar e plăcut și dragalas intr-o relatie cand te ajuta la anumite chestii sau te poate lua in brate sa se joace cu tine etc.
Am văzut foarte multe femei înalte ce sunt foarte slabe si fara forme chiar daca au picioare lungi.Sau am vazut femei înalte ce fizic chiar arata masculin.

| anonim_4396 explică (pentru Freya1):

Ai dreptate in toate aspectele, in afara de cel cu femeile care arata masculin.

| Freya1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu am spus că toate, am spus că sunt persoane.Plus ca mie una nu mi-ar plăcea să port la picior sau la haine mărimea bărbatului meu.

| anonim_4396 explică (pentru Freya1):

Eu am 1.80 și port 39-40

| Freya1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu port 33, 34 deci.
Fetele de înălțimea mea poarta până în maxim 36 depinde de varsta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Acum mult timp se promovau îndesatele și femeile obeze, in general da se simt prost pentru că le pasa de părerea normelor sociale, poate sa se promoveze și aschiatele că atunci femeile care arata bine o sa se simtă insecure cu ele, doar pentru că părerea socială data de TV, internet promovează un anumit tip de femeie, de aia e bine sa închidă internetul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu nu mă simt.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De ce sa fie

| brokxy a răspuns:

Barbatii pe care ii cunosc nu prea sunt atrasi de femeile inalte, multi am auzit ca le plac cele scunde =)

| anonim_4396 explică (pentru brokxy):

Ești foarte credibilă

| Paul754880338 a răspuns:

Femeia este mult mai mult decat un numar de centimetri ce reprezinta lungimea picioarelor, marimea sanilor sau circumferinta taliei. Daca sta in fata ta un baiat ce studiaza doar dimensiunile tale antropometrice ( fata fiind, presupun) si nu stie ce culoare au ochii tai sau cu cata pasiune ( sau respingere) il privesti, atunci cum crezi ca va arata relatia peste o luna, un an sau doi? Si atunci... ce mai conteaza numarul de centimetri?!?!

Răspuns utilizator avertizat
| Ely1234567 a răspuns:

Nu, eu nu ma simt prost

| BuBBlesykeSs a răspuns:

Da si eu sunt scundă si sunt geloasa pe cracii lungi

| Marius22222222222 a răspuns (pentru BuBBlesykeSs):

Dar tu daca esti scunda ai avantaje in pat

| brokxy a răspuns (pentru Marius22222222222):

Cu una de 1, 80 - 1, 90 zici ca f___ o girafa LOL

| Marius22222222222 a răspuns (pentru brokxy):

Da. E aiurea. Macar aia de1, 65 o pui unde vrei Ca are loc

| anonim_4396 explică (pentru BuBBlesykeSs):

Picioarele scurte arata mai bine, mai ales daca faci și sala se vad mult mai bine formele decât dacă le-ai avea lungi ca dracu.

| andiceasu95 a răspuns (pentru Marius22222222222):

Vreau sa citesc si eu acele avantaje

| Marius22222222222 a răspuns (pentru andiceasu95):

Daca e vb de sex e mai usor sa ia orice pozitie, mai ales deasupra decat una inalta care nu se stie cat de comod isi va manevra picioarele

| Paul754880338 a răspuns (pentru BuBBlesykeSs):

De ce nu incerci sa vezi ca exista si femei goale pe dinauntru chiar daca au picioare lungi, asa cum exista barbati cu pieptul mare dar gol pe dinauntru? Formarea unor standarde la care sa aspiram si cu care sa ne comparam este doar o infantila metoda de manipulare a maselor. Mai sunt undeva ascunsi printre masele manipulate oameni care cauta oameni. Gaseste-i si intreaba-i ce altceva le place la tine, in afara de lungimea picioarelor!

| Paul754880338 a răspuns (pentru Marius22222222222):

Adica pot dormi de-a latul patului?! Cum ai ajuns la concluzia asta?

| Marius22222222222 a răspuns (pentru Paul754880338):

In timpul actului sexual ma refer

| Marius22222222222 a răspuns (pentru Paul754880338):

Dar da ai si dreptate. Una mica de statura si in dulap poate dormi

| Raluca591 a răspuns:

Nu ar trebui, fiecare cu corpul lui