| GulDan a întrebat:

Fetele se masturbeaza la fel de mult ca baietii? ca mie mai greu de imaginat sa cred ca sunt la fel de multe fete care se masturbeaza.

7 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu, nu chiar la fel dar totusi o fac...

| Danysan a răspuns:

Toate fetele o fac. Ideea e ca nu o recunosc.Trebuie sa stii ca o fata daca a facut sex si apoi nu mai are contact sau partener simte nevoia sa o faca si recurge la asa ceva.sa ma contrazica careva!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu o sa-ti vina sa crezi dar sunt unele fete care smotocesc veverita de iese fum din ea laughing

| BlueViP a răspuns:

Multe o fac, dar nu recunosc. Da, in ziua de azi cu accesul la pornografie tentatia e mare. Vad si pe site, fetite de 10-13 ani care intreaba daca e bine sa se masturbeze si altele de 13-16 care intreaba daca sa faca sau nu sex.

| AnonimaSecretá a răspuns:

Depinde happy

| UM_Mikke_1995 a răspuns:

Nu cred ca o fac asa des ca baietii. Pe mine nu prea ma incanta ideea masturbarii, e incomparabila cu sexul. Cel mai des mi s-a intamplat sa fac asta in perioada de timp dintre numere happy Apropo dupa cate am observat eu excita maxim imaginea asta big grin