| Andrei199114 a întrebat:

Fetele se masturbeaza?

Răspuns Câştigător
| LineGuide a răspuns:

Citesc aici tot feluld e raspunsuri, de la cele mai tampite, pana la cele mai concrete. Ok, orice om poate, biologic, sa se masturbeze, dar nu este la fel de recomandat, mai ales daca ne raportam la baieti.
Da, si fetele se masturbeaza, dar ajungem la concluzia ca este ceva normal, de actualitate in randul scolarilor vad, dar nu trebuie sa exageram cu nimic in zilele noastre.
Mult noroc!

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Marea majoritate, ca nu recunosc e alta mancare de peste. citeste aria de dragoste si sex de aici sa vezi cate dintre fete vorbesc de masturbare

| RAY a răspuns:

Si maimutele se masturbeaza ce e asa tabu asta,fiecare se satisface cum vrea, biologic existam ca sa facem sex, sa mancam, sa bem apa, sa ne hranim copii sa le asiguram un trai ca apoi sa murim

| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

Da, poate ca sunt mai multe fete care se masturbeaza decat baieti

| AlisPretty a răspuns:

Da, se masturbeaza

| Raul5765578 a răspuns:

Nu exista fete care nu s-a masturbat macar odata in viata

| MicSiRau a răspuns:

Hohoo Poate mai rau decat noi baietiirolling on the floor dar ele fac Degetzica laughing nu labutza [-x