| adi28384773 a întrebat:

Fetele si-o freaca sau isi baga degețelele in?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pe langa variantele tale, exista banana, castravetele, schimbatorul de viteze de la masina/camion, facaletul, penis de cal, caine. Se descurca ele

| Ofiintă a răspuns:

Mai degrabă te freacă pe tine grija altora.

| LikeARollingStone a răspuns:

Ambele. Insa frecarea face tot.

| corbulalbrosu a răspuns:

Modul prin care isi masturbeaza fetele ''pasarica'', depinde atat de varsta lor cat si de cat sunt de ''curajoase'' big grin

| Frank51 a răspuns:

De la putinele prietene pe care le-am avut, am observat ca toate au preferat frecarea clitorisului in detrimentul penetrarii cu degetul, evident nu este indeajuns ca sa ajungem la o concluzie, probabil ambele variante sunt folosite.

| Sofer a răspuns:

Când sunt excitate și nu au ce baga acolo. Folosesc degetele.