| Radandam a întrebat:

Fetele vorbesc cu prietenele lor despre penisul iubiților lor? Au tendința de a minți în favoarea iubitului adică sa se laude ele ca sunt mari etc. sau zic adevărul feteleor exact asa cum este? laughing

Răspuns Câştigător
| Briannaa12 a răspuns:

Bună! Vad pe aici prin răspunsuri "penisul iubiților e ultimul lucru de care vorbesc!". Absolut eronat, e fix pe dos, e printre primele lucruri despre care fetele vorbesc, asta în afara de cazul când ne referim la niște fete extrem de rușinoase și cărora li s-a oferit o educație exagerat de rigida. Dar în general niște fete normale vorbesc despre asta, nu trebuie sa fie exagerat de perverse sau ciudate ca să aducă asta în discuție, e ceva destul de firesc. De obicei discuția asta pornește când una dintre tipe abia se cuplează și face sex pentru prima data cu iubitul ei și apoi celelalte o întreabă "și, cum a fost?". Si în răspunsul la întrebarea asta va vorbi și despre mărime, logic, sau dacă n o va face din proprie inițiativa vor cere în mod sigur celelalte fete detaliul ăsta. Acum, în cazul în care băiatul o are mica fata are mai multe variante: dacă ține la el și îl respecta și intenția ei nu e sa se laude, ci doar sa nu l pună pe el intr o lumina proasta, probabil va da un răspuns gen "e potrivita" sau "e ok mărimea", fără sa dea un număr de centimetri. Dacă fata nu intenționează neapărat sa nu l pună pe el intr o lumina proasta și e genul lăudăros, va zice "al meu are 20" ca să le facă pe alea invidioase. Dacă nu l respecta și nici nu vrea sa se dea mare în fața prietenelor ei, va zice "aoleu ce mica o are, noroc ca are alte calități" sau ceva de genu'. laughing) Depinde de la caz la caz de relația dintre ea și iubit, dintre ea și prietene și de caracterul ei. Ultima varianta e cel mai des întâlnită, din păcate. De regula majoritatea fetelor sunt cam nesimțite și îl fac subiect de bârfă pe bietul băiat și se distrează comentându l de rău cu prietenele. Asta se întâmplă cel mai des... Dacă vrei sa știi dacă o fata te a bârfit din punctul ăsta de vedere cu prietenele ei pe tine sau pe un amic de al tău, trebuie sa vedeți cam ce caracter are fata. Dacă e o dulce și o draguta și are bun-simț și pare ca îl iubește pe băiat, niciodată n o sa zică în fața prietenelor ca el o are mi-a, din respect pentru el. Dacă e mai nesi și mai nepăsătoare față de iubitul ei, cel mai probabil a zis adevărul, adică a recunoscut ca el o are mica. Dacă e cu nasul pe sus și vrea sa se dea mare printre prietene, a mințit și a zis ca o are mare, dar nu de dragul lui, ci ca să iasă ea bine. Eu ti am zis ce știu din discuțiile pe care le am auzit pana acum între fete. Eu personal nu mi as bârfi niciodată un iubit la modul ăsta. Sper ca te am lămurit cât de cât.

| Radandam explică (pentru Briannaa12):

Ai făcut sex pana acum? Și dacă da, ce mărime au avut partenerii tai?

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu vorbesc așa ceva, mi se pare lipsă de bun simț. e între mine și prietenu meu ce are în pantaloni, nu au de ce să știe prietenele. experiența noastră și cum se desfășoară sau dacă se întâmplă ceva deosebit, da, aia da. dar asta ține de intimitate. nici el nu mi-ar conveni să le povestească la ai lui că sunt eu în nu știu ce fel jos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În fiecare zi vorbesc! Sa vada daca nu cumva a mai crescut un centimetru!

| tzionut a răspuns:

Absolut deloc (cel putin asa cred)
Penisul iubitilor este ultimul lucru de care vorbesc (cel putin asa cred)

| Gusticel a răspuns:

Arata si poze

| Radandam explică (pentru Gusticel):

Poze cu ce? Cu păsărica ta?

| Stochel a răspuns:

Nu cred ca mint, ca multor fete le place **** mare si le face sa se simtă bine mai ales la oral vb din propria experiență am avut o iubită căreia îi plăcea mai mult la oral se simțea foarte bine si bine inteles la amândoi cand făcea cu finalizare

| Radandam explică (pentru Stochel):

De ce le place fetelor sa ai **** mare când fac sex oral? Nu am auzit asta... E un fetish al lor... Eu ma refeream dacă își mint prietenele ca iubitul lor au **** mare dar de fapt nu au sa nu pice prost.