| Oaky98 a întrebat:

Fetelor, ai fii de acord sa primiti sex oral pe bani ( sau fara bani )de la cineva? Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I-auzi! De ce-as zice nu?!

26 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

De ce atata discriminare? poate ca sunt si baieti doritori pe aici big grin

| Oaky98 explică (pentru Kaℓi):

Frumos răspuns Kali, merita fundița happy

| scully a răspuns:

Păi... pe bani sau fără bani... adică pur și simplu dacă am fi de acord să primim? Cu alte cuvinte îți cauți o parteneră? laughing Așa, mai subtil. Neah. Dacă ieși acum afară pe la marginea șoselei s-ar putea să primești un da de la anumite persoane amatoare.

| Violleta2022 a răspuns:

Sexul pe bani se cheama prostitutie si este ilegal, putand sa faci puscarie!

| Idkidk a răspuns:

No!

| Oaky98 explică (pentru Idkidk):

Bun raspunswinking

| Idkidk a răspuns (pentru Oaky98):

Thanks, eu nu vreau bani.

| Oaky98 explică (pentru Idkidk):

Ai prea multi? e bine atunciwinking

| Idkidk a răspuns (pentru Oaky98):

Nu pot zice prea mulţi, de ajuns pentru o viaţă foarte decentă!

| Oaky98 explică (pentru Idkidk):

Asa e cel mai bine happy

| Idkidk a răspuns (pentru Oaky98):

winking Ok!

| pufulescu a răspuns:

Speri sa primesti raspuns sincer la astfel de intrebare? Si cea mai intepenita femeie o faci sa geama de placere cu sexul oral, dar nu recunosc in public nici macar sub protectia anonimatului.

| Mihai123211 a răspuns (pentru pufulescu):

Crezi tu ca poti face orice femeie sa geama de placere prin sex oral? big grin

| pufulescu a răspuns (pentru Mihai123211):

In primul rand am zis sa geama, nu sa aiba orgasm si in al doilea rand ziceam " femeie ", nu vreo mamaie. big grin
Ideea e ca mi s-a intamplat cu o fosta partenera, la care alminteri " dadeam ca-n oala cu sarmale" si nu obtineam nici un rezultat, abia - abia transpira!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cunilingus sau felatie? sa stiu si eu pentru ce sunt platita.

| Oaky98 explică (pentru anonim_4396):

Cunilingus...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Oaky98):

I-auzi! De ce-as zice nu?!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti multumesc!

| Oaky98 explică (pentru anonim_4396):

Nu, eu iti multumesc! Crezi ca am putea vorbi si in privat ceva?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Oaky98):

Tinere,am zis :fara obligatii! Tu ti-ai facut treaba, eu am luat banii, sanatate si noroc!

| Oaky98 explică (pentru anonim_4396):

Asta ziceam si eu

| MistretulPufos a răspuns:

*scot 100 lei din buzunaar*

| Oaky98 explică (pentru MistretulPufos):

Tu ce vrei?

| MistretulPufos a răspuns (pentru Oaky98):

Vreau totul

| Mary1905 a răspuns:

As fii deacor doar am doar 12 ani si am facut sex

| Oaky98 explică (pentru Mary1905):

Vreau sa vorbesc cu tine ceva si nu pot sa iti dau mesaj deoarece am status junior ai putea sa modifici setarile contului tau sa primesti mesaje de la toti membri TPU sa ceva

| zamilian a răspuns:

Doamne fereste nici o datastraight face