| Bursucu98 a întrebat:

Fetelor, am și eu o curiozitate și aș vrea să răspundeți cât de sincer se poate... Dacă ați fi într-o relație cu un băiat dar din cauza serviciului dânsului, vă vedeți mai rar și nu vă puteți bucura pe deplin unul de altul, un fel de relație la distanță. Ce ați face în cazul acesta? Ați rupe relația cu dânsul sau din contra, ar fi mai intensă întâlnirea, după ce el se întoarce acasă să zicem o dată pe săptămână?

5 răspunsuri:
| Davox a răspuns:

E clar ca daca iti pui intrebarea asta nu esti demna de aceasta relatie...

| Freya1 a răspuns:

Depinde de la persoana la persoana.Eu as fi dispusa sa astept un timp scurt de 2 luni sa zic dar daca ar dura mai mult absenta lui nu cred ca sa-ar mai pune probleme sa ramanem impreuna.
Eu m-am despartit de cineva care si daca dadea in fiecare seara pe acasa la sfarsit de saptamana era totusi absent in treburile casei in a avea grija de mine a ma asculata etc deoarece consider ca daca ne-am luat trebuie sa traim impreuna nu sa ne intalnim sau bagam in seama doar cand avem nevoie de sex

| Bursucu98 explică (pentru Freya1):

Tu ești bună de măritat laughing

| Freya1 a răspuns (pentru Bursucu98):

Eu sunt genul care ii place ca o familie sa fie unita si din punctul meu de vedere o relatie in care unul sau niciunul nu este implicat e o relatie pierduta.Nu poti sa traiesti si sa faci casa cu un om daca va intalniti sau bagati in seama doar pentru sex.
O sa apara raceala si inselatul

| sofisis a răspuns:

Eu nu as putea avea o relatie cu cineva absent...