| gfdgdscasdada a întrebat:

Fetelor, am și eu o întrebare. Dacă ați cunoaște la locul de muncă un băiat mai tânăr decât voi cu vreo 10-12ani și între voi doi s-ar lega o chimie din aia puternică iar într-o zi, după orele de lucru, el v-ar propune să mergeți cu el cu propria lui mașină după programul de lucru undeva la pădure ca să faceți dragoste... Cum vi s-ar părea acest gest din partea dânsului? Ați vedea această propunere ca și un prilej sau vi se pare un gest bădăran, puțin imoral?

5 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Da, asa e, bădăran și imoral.

| Violleta2022 a răspuns:

Imposibil asa ceva!
Voi baietii daca aveti erectii spontane, credeti ca si la fete este la fel, ceea ce te asigur ca te INSELI, fiindca noi nu avem "chimie puternica" fiindca nu ni se scoala nimic, mai ales daca este ala un baitel mic si chiar nu-ti doresti complicatii la munca pentru 10 secunde de sex patetic.

Categoric l-as raporta conducerii daca mi-ar propune asa ceva, fiindca mi se pare un gest imoral, de prost gust, badaranesc si total neadecvat, sa se adreseze unei femei mature, ca un animal in calduri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as merge si as face daca tipul arată bine.

| Miruna333 a răspuns:

@Violleta2022 : Imposibil pentru tine laughing Tu vorbesti in numele intregii planete?

| AdioTPU a răspuns:

Mi s-ar parea ca se grabeste, ca vrea sa forteze lucrurile si e clar ca vrea doar sex nu si ceva mai serios din moment ce imi propune asa ceva.