| Alexandru250201 a întrebat:

Fetelor am tot auzit chestia asta cum ca voua nu va plac baietii cu muschi si vreau sa va intreb de ce?

9 răspunsuri:
| Dalmore a răspuns:

Dacă sunt doar puțin definiți arată okay, dar orice dus la extrem e dezgustător.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E normal sa le placa barbatii puternici, asa sunt programate genetic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu te referi la aia pompati care nu pot nici sa se scarpine la spate

| Alexandru250201 explică (pentru anonim_4396):

Nu man, gen Dorian Popa, Jeff Seid etc

| Swae a răspuns:

Pai pe ele nu le intereseaza asta, le intereseaza "Sa aiba un babrbat cu bani, de preferat cat mai tanar happy "
Si sunt de acord cu Dalmore. In principiu sunt anumite trasaturi care ne fac sa ne simtim atrasi de o anumita persoana, musculatura mai dezvoltata ar fi doar un bonus pentru mine.

| crTy a răspuns:

Este pe jumatate adevarata. Depinde de cat de lucrati sunt. Daca isi pastreaza decenta si in paralel nu lasa scoala deoparte cat sa pot purta conversatii ceva mai diferite de sport, fete si distractii, atunci nu am nimic de comentat. Este esential ca intre minte si corp sa existe un echilibru si, din pacate, in momentul in care suntem din ce in ce mai absorbiti de reflexia din oglinda tindem sa ignoram anumite aspecte importante.
OK. pentru ca m-am lungit ideea e urmatoarea. Eu nu caut sa ma combin cu un sac de muschi. Caut un barbat caruia sa nu ii fie frica sa isi foloseasca forta cand ma aflu in pericol și sa-mi ia apărarea in public, nu între 4 ochi; care sa poata purta cu mine conversatii cu privire la astronomie, viitor, nonconformitate, vise, frici, reusite, bucurii si multe altele. Mai atrasa sunt de gura (ce se afla intr-o stransa legatura cu mintea) decat sunt de fizic. Fizicul se atrofiaza mai repede ca mintea.
Pe ce ai prefera sa ne consumam timpul? Exercitii la sala si steroizi sau pe informatie si experiente de neuitat alaturi de oameni reali, nu virtuali?
Oh si, dupa mine degeaba are musculatura, chiar si decenta, daca o face doar pentru a face parte dintr-un esantion al societatii ideale. Eu n-am facut sala ca e la moda. Am facut pentru ca tineam neaparat sa pot face trasee cu dificultate mai mare cand ma cocot in copaci la Aventura Parc happy Ca aratam bine in urma antrenamentelor reprezinta un bonus, nu un scop.

| CristinaMamaia111 a răspuns:

Cum băieților le plac fetele cu fund sâni talie etc. Așa și fetele au preferințe.

Răspuns utilizator avertizat
| CristinaMamaia111 a răspuns (pentru ThePrinceOfAllSaiyans):

Nu m-am referit în special la tine, ci la general?